Kullanışlı Ingenio Titanium Stackable Büyük Set ile pratik ve şık sofralar kurabilirsiniz. İşte size 3 öneri... 

1. Ocaktan Fırına... Sofradan Buzdolabına... 

Yemek yaparken hem kullanışlı hem sağlıklı tava ve tencere kullanmak çok önemli. Sofralarda da çatal, bıçaktan, servis tabağına kadar tüm aletlerin hem kullanışlı hem estetik görünmesi önem taşıyor. Tefal Ingenio Titanium Stackable Büyük Set hem  yemek yaparken hem şık sofra düzeninizde en büyük yardımcınız! Peki setinizde neler var? 

* 2 adet tava (26 cm ve 28 cm) 
* 1 adet 28 cm wok tava 
* 1 adet 26 cm kısa tencere 
* 1 adet 22 cm derin tencere 
* 2 adet sap 
* 3 adet cam kapak (22, 26, 28 cm), 2 adet plastik kapak (22, 26 cm)

Çıkarılabilir sapları ve kapakları sayesinde tencere ve tavaları çok amaçlı kullanabilirsiniz.

Nasıl mı? Tencereleri fırında kullanabilirsiniz. Bunun yanında sapları kullanarak ocakta, çıkarıp sofralarda servis kabı olarak ya da kapaklarını kapatarak buzdolabında kullanabilirsiniz! İşte size en pratik sofra düzeni önerisi... 2. Sıcak Yemekleri Servis Ederken...

 Beslenme uzmanları soğuyan yemekleri ısıttıktan sonra hepsinin tüketilmesini öneriyor. O nedenle yemeklerinizin yiyebileceğiniz kadarını ısıtmanız en mantıklısı. Yiyeceğiniz kadar yemeği, Tefal Ingenio Titanium Stackable Büyük Set'in 26 cm'lik tavasında ısıtıp, geri kalanı, plastik kapağını kapatarak tenceresinde buzdolabında saklayabilirsiniz.

3. Servis Arabası

Tekerlekli, çift katlı servis arabası pratik sofra hazırlamak için ideal! Bardak, servis kapları, tabak, çatal-bıçak, ekmek sepeti... Kısaca tüm sofra malzemelerini araba sayesinde tek seferde götürebilirsiniz. Sofrayı kaldırırken de yine aynı şekilde tek seferde kaldırabilirsiniz.

Yorumlar (2 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 02:56:14
John John
John John
1
17.3.2018 01:02:23