Yaşam alanınızda dinleneceğiniz hobilere Krups Kahve Makinesi ile hazırlayacağınız kahveniz eşlik etsin! 

Örgü

Özellikle son yıllarda örgüde yeni bir trend var malum! İri şişler ve kalın iplerle parmaklar yerine elle örmek... Siz de geçen kıştan bu yana trend olan bu hobiyi soğuyan havalarla birlikte yapabilirsiniz. Açın müziğinizi, Krups Full Otomoatik Kahve Makinesi'nde, sadece tek tuşla hazırlayacağınız cappuccino'nuzu yudumlarken stres giderici örgünüzü örmeye başlayın. Tüm stresinizden kolayca arındığınızı ve huzurlu hissettiğinizi hemen fark edeceksiniz. 


 
Ahşap Boyama

Her şeyden önce ahşabın o harika kokusu insana huzur verir! Bir de o ahşap sehpa ya da sandalyeyi dilediğiniz renkte boyayınca, yaşam alanınızda, el emeği göz nuru bir sanat eseri yapmış olursunuz. Hobinize Krups Kahve Makinesi ile çekirdekten kahveye hazırlayacağınız espresso da sizi dinlendirecek, evde kahve keyfi yaşayacaksınız... İyi eğlenceler. 
 
Mis Kokan Sabunlar 

Şu sıralar "Kendi doğal sabunumu kendim yaparım" cümlesini tüm sosyal medya mecralarında sıkça görüyoruz. Rengarenk sabunların ne kadar güzel koktuğunu da tahmin edebiliyoruz. Siz de aktardan lavanta yağı, yasemin özü yağı gibi hoş kokulu yağlar alıp sabununuzu kendiniz hazırlayabilirsiniz. O sabunları çamaşırlarınızın arasına koyarsanız mis gibi kokacaktır. Sabunları yaparken yaşam alanınızda sabun kokularına, Krups Kahve Makinesi ile hazırlayacağınız mis gibi macchiato kokuları karışsın... Eviniz huzur ve mutluluk kokuyor! 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 01:47:33