Home and Cook tv ailesi olarak size mutfakta pratik kullanım kolaylığı sağlayan Tefal Ingenio Set’lerin özelliklerini önerilerimizle aktarıyoruz: Ocaktan fırına, sofradan buzdolabına! 
Çok Amaçlı Kullanım 

Zamanımız kıymetli! Yoğun ve koşuşturmalı bir günün ardından hazırladığınız yemekleri hızla fırına verebilmeli, hızla masaya servis edebilmeli ve ardından geriye kalan yemekleri de pratik bir şekilde buzdolabında saklayabilmelisiniz ki zamanınız size ve ailenize kalsın! 
Örneğin; tavuk göğsünü, Tefal Titanium Ingenio Stackable Küçük Set’inde, aynı setle masaya servis edebilir ve ardından buzdolabında saklayabilirsiniz. Tefal Ingenio Stackable Set ile bu üç aşamayı da kolayca hazırlayabilirsiniz. Ingenio Set ile yemeklerinizi sağlıkla fırında ya da ocakta pişirir ve buzdolabında rahatça saklama kabı olarak kullanabilirsiniz. Yemek masasında da şık bir servis tabağı olarak kullanılabilir.

Tefal Titanium Ingenio Stackable Küçük Set

İçindekiler:

1 adet 26 cm kısa tencere
1 adet 26 cm tava
1 adet sap, 1 adet cam kapak

Üç Çeşit Yemek Keyfi

Akşama yemekli misafir var! Biraz son anda çıkan bu yemek davetinde üç ayrı çeşit yemeği hızla hazırlamanız gerekiyor… Çorba, pilav ve tavuk hazırlamak istiyorsunuz ancak bir yandan da hemen servis edebilmelisiniz. Size tam da bu işe yarıyacak, bir taşla “üç kuş” vuracağınız Tefal Titanium Ingenio Stackable Orta Set’i öneriyouruz. Çıkarılabilen sapları sayesinde masaya başka kaba gerek kalmadan servis edebileceğiniz, saklama kapakları sayesinde buzdolabında üç yemeği de servis edebileceğiniz setiniz çok işinize yarayacak!  
Tefal Titanium Ingenio Stackable Orta Set

İçindekiler: 

1 adet 26 cm tava
1 adet 26 cm kısa tencere
1 adet 20 cm derin tencere
1 adet sap
2 adet cam kapak & 2 adet plastik kapak (20, 26 cm)

Evde Çin Yemeği Keyfi! 

Tefal Titanium Ingenio Stackable Büyük Set’in wok tavasında sebzeli ve tavuklu erişte (noodle) pişirebilir; kısa tenceresinde sarımsaklı dana eti hazırlayabilir; derin tenceresinde de acılı ekşili çorba hazırlayabilirsiniz!  


Tefal Titanium Ingenio Stackable Büyük Set


İçindekiler:

2 adet tava (26 cm ve 28 cm)
1 adet 28 cm wok tava
1 adet 26 cm kısa tencere
1 adet 22 cm derin tencere
2 adet sap
3 adet cam kapak (22, 26, 28 cm), 2 adet plastik kapak (22, 26 cm)

3 Set de Çok Özel! 

Titanium Ingenio Stackable Setlerin üçü de fırında kullanılabilir, sofraya serviste kullanıma uygun, buzdolabında saklanabilir.

Ayrıca küçük, orta ve büyük tüm Ingenio Set’ler, Titanium Ingenio Stackable Orta Set İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygun. 

Titanium Ingenio Stackable Küçük, Orta ve Büyük Set, ergonomik şekli sayesinde rahatça tutulur ve taşınabilir.

Titanium Ingenio Stackable Set’ler son derece güvenlidir! 3 noktalı sabitleme sistemi sayesinde % 100 güvenli, patentli sap sistemine sahip. 10 kg'a kadar ağırlığa dayanıklı. 2 kata kadar daha dayanıklı! Titanium Ingenio Stackable Set’ler Titanium Pro kaplamaya sahip. Mineral ve Titanium parçacıklarla güçlendirilmiş katmanları sayesinde dayanıklı ve üstün yapışmalığa sahip.
İşte tam da bu nedenle: Tüm Tefal Ingenio Stackable Set’ler; ocaktan fırına, masadan buzdolabına güvenle kullanılabilir! 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 02:37:03