Uzun, lezzet dolu, hoşsohbetli bir kahvaltı demek, aile bağlılığı demektir! Biz de Home and Cook Tv ailesi olarak, sizin lezzetli, hoşsohbetli kahvaltınıza alternatif menü önerileri sunuyoruz. Afiyet olsun!  
Kırmızı Biberli Patates Topları! 

Patatesi kızartmek yerine iri kırmızı biberle haşlayıp, Tefal Masterblend Activflow Pro Kırmızı Blender’dan geçirip top haline getirebilirsiniz.  Blender’ınız, ActivFlow teknolojisi ile %20 daha etkili olan Masterblend 4 adet büyük, dayanıklı, paslanmaz çelik bıçağı ile eşsiz karıştırma performansı sağlar. Gerçek bir topak parçalayıcı olan Masterblend lifli gıdaları içeren tarifler dahil tüm tarifler için ideal! 

Zengin Domates! 

Domatesleri küçük küçük doğrayıp içine sarımsak, soğan, nane, dereotu, maydanoz, limon, zeytinyağı, kimyon, sumak ve tuz ilave edip sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltı salatası hazırlayabilirsiniz. Geç kahvaltı için ideal menünün metabolizmayı hızlandıran sebze ve baharatlarla midenizi, lezzetli tadıyla da ağzınızı şımartın!
En Zengin Probiyotik: Çökelek!


Çökeleğe sofranızda özellikle kahvaltı sofralarınızda mutlaka yer açın! Çünkü tüm sindirim sistemini düzene sokan probiyotik zengini çökelek sayesinde siz de sindirim sisteminizi düzene sokabilirsiniz! Çökeleği sigara böreğinde kullanabileceğiniz gibi, dereotu ve maydanozla birlikte tüketebilirsiniz.  

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 02:41:22