Derin dondurucuda 3 aya kadar saklanabilen kırmızı eti saklarken nelere dikkat edeceksiniz? Yanıtları yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

Kışın da Yiyebilmek için…


Öncelikle etinizi derin dondurucuda kavurarak saklamanızı öneririz. Böylece çok daha sağlıklı ve uzun süre buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. 
Kuşbaşı etleri kavurup tümünü birden aynı kaba koymamanızı öneriyoruz. 10’lu setten oluşan Tefal Masterseal Fresh 5'li Saklama Kabı Seti 3,70 L + 1 L + 0.55 L + 0.25 L + 0.15 L tam da aradığınız saklama kapları! Hava ya da sıvı sızdırmayan Tefal Masterseal Fresh 5'li Saklama Kabı Setinizde etlerinizi birer porsiyonluk koyup saklarsanız, yiyebileceğiniz kadar eti buzluktan çıkarmış olursunuz. Dilediğiniz porsiyonlarda ayrı ayrı şekilde etlerinizi koyup derin dondurucunuza kaldırabilirsiniz. 

Kemik Suyu Mucizesi…

Sindirime iyi gelen, kemikleri güçlendiren, zihin açan kemik suyunu haşlayıp, soğutup Tefal Masterseal Fresh 5'li Saklama Kabı Seti’nize ayrı ayrı koyup derin dondurucuya koyun. Böylece kışın kemik suyuyla yemeklerinizi yapabilirsiniz.

 

Yorumlar (2 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 04:29:54
John John
John John
1
17.3.2018 02:51:54