Siz değerli sinemaseverler için 3 güzel filme 3 farklı kahve önerimiz var. İyi seyirler ve keyifli içimler… 

Hayat Güzeldir

La Vita è Bella… İtalyan yönetmen Roberto Benigni’nin 1999 yılında En İyi Yabancı Film, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Film Müziği Oscar ödüllü film “Hayat Güzeldir” (La Vita è Bella), II. Dünya Savaşı sırasında, ailesi için büyük fedakarlıklar yapan bir babanın ve ailesinin hikayesini anlatıyor. 
Filminizi izlerken size, KRUPS Full Auto EA 8298 ile tek tuşla yapacağınız cappuccino öneriyoruz!  

Ölümsüz Sevgi

Ünlü besteci Ludwig van Beethoven’ın yaşamını konu alan ve bestecinin mektuplarından yola çıkılarak 1994 yılında senaryolaştırılmış “Ölümsüz Sevgi” (Immortal Beloved), evde keyifle izleyebileceğiniz özel filmlerden. Sağlam senaryosunun yanı sıra film sırf, besteciyi canlandıran Gary Oldman’ın muhteşem oyunculuğu için bile izlenir. Filminizi izlerken, KRUPS Full Auto EA 8298 ile yapacağınız espresso’yu öneriyoruz! 

Umudunu Kaybetme


“Kimsenin sana bir şeyi yapamayacağını söylemesine izin verme.. Bir hayalin varsa onu korumalısın. Bir şeyi istiyorsan, git ve al.” Umudunu Kaybetme/ The Pursuit of Happyness filminden… Gerçek bir hayat hikayesinde dayanan film, bir insanın hayat mücadelesini konu alıyor. Başrollerini Will Smith’in, filmde ve gerçek hayatta da oğlu olan Jaden Smith ile paylaştığı bu filme, KRUPS EA 8298 ile bol sütlü bir fincan macchiato öneriyoruz. Üstelik makinenizin çıkarılabilir süt sürahisi sayesinde sütlü kahveleri yapmak artık çok daha kolay! 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!