Öncelikle Infiny Press Revolution'ın motor bloğunu düz bir zemine koyun. Daha sonra kase bloğunu motor bloğunun üzerine yerleştirin ve şeffaf kaseyi ilgili bölümler doğru yere oturacak şekilde takın. Tercihinize göre meyve ve sebze suyu için turuncu, daha koyu kıvamlı soslar için pembe filtreyi ortadaki boş alana çevirerek yerleştirin. Özel presleme teknolojisi sayesinde sıradan bir meyve sıkacağına göre %35'e kadar daha fazla meyve suyu, %30'a kadar daha fazla vitamin ve %75'e kadar daha fazla antioksidan* sağlayan özel vidayı orta kısma oturtun. Sonrasında besleme tüpünü, kilit alanı düzgünce oturacak şekilde döndürerek yerleştirin.

3 tüp girişi, aynı anda bu tüplerden meyve veya sebze girişi yapılarak kesintisiz meyve suyu sıkımı sağlar. İticiyi tüp girişlerinden herhangi birine yerleştirebilirsiniz. Üründe iki adet sürahi bulunmaktadır. Bunlardan biri köpük ayırma haznesine sahiptir. Köpük ayırma haznesini sürahiye yerleştirin. Sonrasında bu sürahiyi meyve suyu çıkış alanının altına koyun. Diğer sürahiyi de posa çıkış alanının altına yerleştirin. Ürünün fişini pirize takip, çalıştırma düğmesine basarak içeceğinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Meyveleri parçalamak yerine narince suyunu sıkan özel presleme teknolojisi ile daha lezzetli ve vitaminli içeçekler hazırlayabilirsiniz. (Asagidaki metin filmin üzerine altyazı olarak yazılacak. – yıldızlı alanın olduğu sahnede)

*Kaynak : CTCPA ((Tarımsal üretimi koruma amaçlı Fransız merkez), Haziran 2012, C vitamini için portakal, antioksidanlar için ahududu (ORAC testi) üzerinde yapılan testerin sonucudur, testler Tefal ZN650 meyve sıkacağı (1000W) ve Infiny Press Revolution cihazları karşılaştırarak yapılmıştır. 
 
Etiketler

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!