Çalışkan, azimli, kararlı, stil sahibi ve titiz Akrep kadınına özel 3 temizlik tüyosu öneriyoruz. Detaylı Temizlik

Herkes için yaşam alanında toz, en olmaması gereken şeydir, ancak Akrep kadını toza tüm burçlara oranla çok daha duyarlıdır. Bu nedenle evini her gün tozdan arındırmış olmayı tercih eder. Islak zeminler, halılar, ahşap parkeler, kısaca tüm zemin türlerini iyice süpürerek tozdan arındırır. Siz de Akrep kadını gibi yaşam alanınızdaki tüm zeminlerden tozu tamamen ortadan kaldırmayı istiyorsanız en etkili süpürge yapabileceğiniz Rowenta Silence Force 4AAAA Elektrikli Süpürge’yi kullanabilirsiniz. 4AAAA performans ile evinizin tüm zeminlerinde 4 dörtlük temizlik sağlayan elektrikli süpürgeniz, yeni süpürme başlığı deep clean head ile halılarda da A sınıfı temizlik performansı sunuyor. Tam da titiz Akrep burcuna göre, evinizin dip köşesinde tozdan eser yok artık! 

Sirke Hijyeni

Akrep’lerin toz hassasiyetinden söz etmiştik, aynı şekilde evin zeminini silerken yine hijyene son derece önem verirler. Siz de Rowenta Silence Force 4AAAA Elektrikli Süpürge ile tozdan tamamen arındırdığınız evinizin hijyenini, zemini silerken temizlik suyuna ekleyeceğiniz bir kapak sirkeyle sağlayabilirsiniz. Sirkenin keskin kokusunun evinizde kalacağını düşünmeyin, uçucu bir koku, sildikten sadece iki, üç dakika sonra kokusu asla kalmıyor. Tamamen doğal bir şekilde hijyeni sağlıyor. Ayrıca uzmanlar, alerjik kişiler için de sirkeli suyla yerleri silmeyi öneriyorlar. 

Tertemiz Kokular

Oda spreyleri ve parfüm çubukları evinizin temiz kokmasını sağlar. Peki, siz de evde hazırlayabileceğiniz çok daha ekonomik oda parfümü önersek? Üç dört parça avuç içi kadar pamuğu çamaşır yumuşatıcısıyla ıslatıp gardırobunuza, salonda köşelere bırakın. Tüm evinizin, kıyafetlerinizin mis gibi yumuşatıcı koktuğunu hemen fark edeceksiniz. Pamukları haftada bir yenilemeniz yeterli olacaktır. 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 00:33:16