Gardırobun düzenli ve her rafının, bölmesinin işlevsel olarak kullanılabiliyor olması çok önemli. Size sunacağımız 3 önerimizle giysilerinize dolabınızda daha çok yer açabilirsiniz.
 
Ütüsüz Asmayın

Biliyoruz ütüsüz gömlek, elbiselerinizi gardırobunuzda görmek sizi de çok rahatsız ediyor. Onları o şekilde asmak yerine katlayıp koymayı tercih ediyorsunuz. Tabii bu da daha çok yer kaplamalarına neden oluyor. Çünkü her zaman ütü yapmaya vaktiniz olmayabiliyor. Ama artık çok kısa sürede ütü yapabilirsiniz! Tefal Ultimate Kireç Avcısı Ütü'nüzün hızlı ısınma özelliği ve yüksek buhar çıkışı sayesinde kırışıklarınızı kolayca açar. Böylece dolabınızda her zaman ütülü olarak asabilirsiniz. 


 
Renk Ayrımı

Her rengi ayrı bloklarsanız kıyafet seçerken çok rahat edersiniz. Örneğin kırmızı kazağınızı ararken sadece kırmızıların olduğu bölgeye bakmanız yeterli olacaktır... 
 
Yazlık Giysiler için... 

Yazlık giysilerinizi ayrı ayrı asmak ya da katlamak yerine hurçların içine ya da vakumlu polyester kutulara koyup rafa kaldırırsanız gardırobunuzda çok daha fazla yer açmış olursunuz. Özellikle vakumlu polyester kutuları öneririz, birçok giysiyi saklayabiliyor, aynı zamanda çok az yer kaplıyor. 
 
 
 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 00:37:29