Düzenin, estetik görünümün mimarı Terazi kadını için evindeki 3 önemli detay ne? Yanıtı yazımızda.
 
Düzenli Gardırop

En stil sahibi burçlardan olan Terazi kadını için gardırobu çok önemlidir. Alışveriş yapmayı seven Terazi kadını, her sabah o günkü kombinini yaparken, mutlaka tüm alternatifleri görmek ister. Kıyafetlerinin ütüsü konusunda da çok titiz olan Terazi'ler için giysilerinin mükemmel ütülenmiş halde gardıropta asılı ya da katlanır halde olmaları, olmazsa olmazıdır! Terazi burçları, canları ne zaman isterse kıyafet kombini yapabilmeliler. Stiline titizlikle önem veren bu burçlar için ütüsüz bir bluzu giymek bir yana dursun; kombin denemesi yaparken denemek bile mümkün değildir! Her daim ütülü, muntazam bir gardırop, Terazi'lerin vazgeçilmezi. Yenilenen Kireç Avcısı özelliğiyle Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9788 Ütü, 10 kata kadar daha güçlü Kireç Avcısı özelliğine sahip! Ayrıca daha güçlü bir Kireç Avcısı olduğu için uzun süren yüksek performans sağlar. Bu yönüyle titiz, aynı zamanda pratik Terazi'ler için en ideal ütüdür diyebiliriz. Ayrıca Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9788 ütü, sürekli buhar gücü sayesinde (55 gr/dk) tüm kırışıklıkları rahatça açabilirsiniz.


 

Gümüş Rengi Aksesuar 

İstisnalar tabii kaideyi bozmaz ancak bir Terazi'nin evinde dore aksesuara rastlayamazsınız! Aslan burçlarının aksine altın rengi kıyafet, mobilya ya da aksesuardan haz etmeyen Terazi'lerin, özellikle aksesuarda favori tonu kesinlikle gümüştür! Biraz ışıltılı, metalik gümüş grisi resim çerçevesi, biblolar, Terazi burcunun en sevdiği, evinin başköşesinde yer verdiği unsurlardır. Eğer Terazi burcu arkadaşınıza ev hediyesi alacaksanız bu kesinlikle dore değil; gümüş rengi olmalı! 


 
Aydınlatma Önemli Bir Detay!

Terazi kadını için aydınlatma sadece ışıklandırmaz aynı zamanda evinin en önemli aksesuarı sayılır. Terazi'ler aydınlatmalarını genelde ayaklı seçerler. Metal yerine ahşap dokuda ayaklı aydınlatmalar favorileridir. Güneş ışığını seven Terazi'ler için ışık olaraksa beyaz ışık yerine sarı ışığı tercih ederler. Beyaz ışık Terazi'ler için genelde enerjisi düşük ışık anlamına gelir. 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 02:07:57