Temizlik vakti! Kendinizi mevsim geçişi bu dönemde ev işleri yapma konusunda bitkin ve isteksiz hissedebilirsiniz. Öyleyse işe, temizliğe daha kolay başlamanız için önerilerimize kulak vermekle başlayın!
 
Müzik En İyi Motivasyon

Açın müziğin sesini! Sevdiğiniz enerjik şarkılar eşliğinde evi süpürürken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız! "Peki, elektrikli süpürge çalışırken nasıl müzik dinleyebilirim?" diye sorduğunuzu duyar gibiyiz! Tabii ki Rowenta Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge ile! Tamamen sessiz çalışan ve bir o kadar yüksek çekim gücü sayesinde elektrikli süpürgeniz hem çok sessiz hem çok güçlü performans sağlar. Size de temizliğe motive edici o güzel şarkıları dinlemek düşer! İyi eğlenceler; kolay gelsin!
 
Derli Toplu

Çocuklu bir evdeyseniz her yerde oyuncaklar, kalemler, defterler olması çok normal. Ancak sabah kalktığınızda evi düzenli görürseniz, temizlik yapmaya daha istekli olursunuz. Aksi halde evin dağınıklığı sizin motivasyonunuzu kıracaktır. O nedenle akşam herkes yattıktan sonra siz de yatmadan önce evi toplayın. Sadece 10 dakikanızı ayıracağınız bu toplama sonucunda ertesi gün temizliğe daha istekli olduğunuzu göreceksiniz! 


 
Yaşayan Evler

Evinizi mis gibi temizlediniz ve düzenlediniz. Ancak akşam eve gelen minik canavarlar her yer okul çantalarını, önlüklerini atmaya başladılar. İşte ev yavaş yavaş dün akşamki eski haline dönüşmeye başladı bile! Çocuklarınıza düzenli olmayı öğretmelisiniz tabii ancak şu gerçeği kabul ederseniz temizlik daha a yıpratıcı olacaktır: Bir ev ne kadar dağılırsa o evin içinde o kadar huzur ve mutluluk vardır! Çünkü yaşayan, sağlıklı ortamların olduğu bir yerdir. Dolayısıyla ev halkı dağıtmaya, yedikleri bisküvi artıklarını yerlere dökmeye başladığında onlara kızmayı bir kenara bırak ve anın tadını çıkarın. Nasılsa yüksek çekim güzü sayesinde Rowenta Silence Force 4A Toz Torbalı Elektrikli Süpürge'niz var! Çok kısa sürede tüm evi kolayca ve mükemmel şekilde süpürebileceksiniz...

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 02:12:12