Hobiler bizim için eğlenceli zamanlardır, çünkü onları yaparken dinleniriz ve yapmaktan hiç sıkılmayız. Şimdi kendinizi dinlendireceğiniz üç özel hobiyi deneyimleme zamanı! 
 
Patchwork

Evdeki fazla gelen tüm renkli kumaşları bir kenarda toplayın. Şimdi patchwork zamanı! Birbirinden farklı kumaşları bir arada kullanarak yeni bir ürün yaratma işine patchwork deniyor. Evinizde renkli ve hareketli bir değişiklik yapmak istiyorsanız işe patchwork kanepe yastığı yaparak başlayabilirsiniz. Patchwork yastıklarınızı yaparken kumaş parçalarının farklı desen olmasının yanı sıra farklı dokuda da olmalarına dikkat edin. Örneğin aynı yastıkta hem fitilli kadife hem yunuşak kadife dokuyu hissetmek size, zengin dokunma duyusu sunacaktır. Farklı kumaş türlerinin bir arada olduğu kılıfları kırışıksız şekilde ütülemek içinse 3000 Watt gücüyle kusursuz ütüleme deneyimi sunan Yenilenen Kireç Avcısı, Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9788 ütüyü öneririz. Tefal Ultimate Kireç Avcısı Ütü’nüz, yenilenen Kireç Avcısı özelliğiyle şimdi 10 kata kadar daha etkili kireç avcısı özelliği sunuyor. Böylece çamaşırlarınızı, mükemmel bir şekilde, kireç artığı olmadan ütüleyebilirsiniz. Ütünüz ayrıca yüksek güç için hızlı ısınma güçlü performansı sağlar. Böylece ütülerinizi kısa sürede kolayca ütülersiniz, zamanınız size kalır! 
Patchwork hobinizi ilerletince masa örtüleri de yapabilirsiniz. Sadece size mi? El emeği, göz nuru masa örtüsü ce yastık kılıfları iyi birer ev hediyesi olabilir. Yapboz

Yapılan araştırmalara göre yapbozun, insanda terapi görevi gördüğü saptanmış. Bedeniniz, elleriniz yapbozun parçalarıyla upraşırken zihniniz de bir bakıma deşarj olup, stres yaratacak şeyleri düşünmekten kendini alıkoyuyor. Her imajın yapbozu var, tabii dilediğinizi yapmakta serbestsiniz. Ancak biz size, klasik tabloların yapbozlarını yapıp daha sonra onları çerçeveletip asmanızı öneririz. Böylece duvarlarınızda hem sizin emeğiniz hem muhteşem resimler asılı durabilecek! Claude Monet'nin "Lale Tarlası" resmi duvarınızda harika duracak! 1.000 parçalık yapboza hemen başlayabilirsiniz! 

Mandala

Enerji barındıran anlamına gelen mandala, mikro kozmosu gösteren şekillere verilen addır. Hindu felsefesinin zengin renk ve sembollerinden oluşan mandalalar, son yıllarda tüm dünyada oldukça revaçta... Siz de mandala boyama kitaplarından ve renkli boyama kalemlerinden edinip mandala boyamaya başlayabilirsiniz! Fonda da dinlendirici bir müzik ve mandalanın harika renk ve şekilleriyle zihnizini dinlendirebilirsiniz! Ayrıca beyaz köpük duvar alıp mandalalarınızın en beğendiğiniz birkaç parçasını bu köpük duvara asarak, yaşam alanınıza pozitif enerji yayabilirsiniz.
 


 
 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 02:24:29