Meltem Kerrar: Sonbaharda Evinizde Pratik Yenilikler 
 
Sıcak yaz günleri güzel tatil anılarını da yanına alıp gitmişken, sonbaharın serin havasıyla evlerimizde daha çok vakit geçireceğiz artık. Şimdi düzenlemenin, her odayı daha sıcak ve keyifli hale getirmenin tam da sırası! 
 
Kışa Hazırlanın

Soğuk günler gelmeden önce kapı ve pencere pervazlarını gözden geçirmek, kalorifer peteklerini bakıma almak gibi basit ama önemli detayların üzerinden geçin. 

Yeniden Düzenleyin

Yaz boyunca seyahatler ve mevsim rehavetiyle dolaplarınızın düzenini ihmal etmiş olabilirsiniz. Mevsim geçişinde gardrobunuzu yeniden ele alın. Giysilerinizi inceden kalına sıralayarak raflara yerleştirerek kışı daha rahat karşılayabilirsiniz. Kesecik ya da granül çekmece kokularıyla temiz kıyafetlerinize kalıcı hoş kokular ekleyebilirsiniz. Sıcak Dokular Ekleyin

Halı ve kilimler soğuk zemin algısını anında yumuşatan temel parçalarıdır evin. Patchwork’ten, etnik desenlere kadar pek çok seçeneğiniz mevcut. Temizlik ise tamamen sessiz, 4A temizlik gücü sayesinde, Silence Force 4A RO6477 ile çok kolay ve pratik! Zeminleri sade bırakmaktan yanaysanız yün ya da ipekli koltuk şalları, kadife ya da el örgüsü yastıklar mekana sıcaklık katabileceğiniz diğer parçalar olabilir. 

Kokuları Kullanın

Duyularımızı harekete geçiren en önemli unsurlardan olan kokuyu kullanarak evinizde farklı atmosferler yaratabilirsiniz. Çubuklu oda kokuları, ev parfümleri, tarçın ya da kahveli mumlar ortamı daha sıcak bir hale getirecek.Keyif Köşeleri Yaratın

Daha çok zaman geçireceğiniz evinizde kendinize yeni oturma alanları yaratın. Pencere kenarına yerleştireceğiniz küçük kadife bir koltuk kahve keyfinizi ikiye katlarken, kaloriferin yanı başına koyacağınız yumuşak bir puf sıcacık bir okuma köşesi olabilir.  

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 03:44:18