Başak Kadını: Aksesuar Zevki Nasıl Olur? 
Farkı Ayrıntılar Yaratır

Detaycı, ayrıntılı ve analitik zekaya sahip Başak kadını için evinde her obje çok önemlidir. Çok dikkatli ve ayrıntılara önem verdiği için küçük, ince, el işçiliği olan aksesuarlara bayılır. Küçük biblolar, fotoğraf çerçeveleri evinin her köşesinde yer alır. 

Cam Sanatı Hayranlığı

Başak burcunun en dürüst burçların başında geldiğini biliyor muydunız? Her zaman şeffaflıktan, net olmaktan yana olan Başak kadını için en gözde aksesuar da camdır. Cam işçiliğinin cam üfleme sanatıyla yapılan şeffaf ya da renkli objeleri Başak kadının evinin adeta demirbaşlarıdır! Simgesel olarak camın tıpkı kendi şeffaf karakteri gibi olduğuna inanır ve yaşam alnında cama sıkça yer verir. 

Dantel Aşkı!

Country stilin vazgeçilmezi dantel, Başak kadını için vazgeçilmezdir. Yastık kılıfları, masa örtüleri, hatta perde uçları bile dantelden olabilir! Son derece titiz bir burç olan Başak için örtülerinin, perdelerinin temiz olması kadar, iyi ütülenmiş olması da çok önemli. Siz de Başak burcuysanız ya da bir Başak kadını titizliğindeyseniz, perdelerinizi Tefal Turbo Pro FV5648 Kireç Avcısı Buharlı Ütü ile ütüleyin; böylece buharlı ütünüzün turbo boost buhar gücü sayesinde sert kırışıklıklar karşısında mükemmel sonuç alırsınız!Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 03:52:22