Tutkulu, gösterişli, bonkör, istikrarlı, yardımsever Aslan kadını yaşam alanında neleri görmek istemez? Uzay Çağı Aksesuarları 

Aslan kadını country, klasik, neoklasik tarzda evlerden hoşlanır. Evini modern tarzda dekore etse bile ultra modern, metal aksamlı, fütüristik objelerden, aksesuarlardan haz etmez. Yaşam alanında bu denli uçlarda modern objeler barındırmaz.
Altın varaklı mobilya ve aksesuarlar Aslan kadınının tercih edeceği dekorasyon öğelerinden olacaktır. 

Tek Renk Duvarlar

Bir Aslan kadının evinin hemen her odası farklı renkte boyanmış olabilir! Öyle ki bir odanın dört duvarı dahi birbirinden farklı renkte bile boyanabilir. Tüm duvarları beyaza boyalı bir yaşam alanı, Aslan kadınına göre pek değil! 

Aslan Yattığı Yerden Belli Olur

Evet, bu söz tam da Aslan kadınını anlatıyor. Yatak odalarında rahatlığın yanı sıra gösterişli nevresim takımları -özellikle leopar desenli, saten tercih eder- bu burç kadınının favorilerindendir. Geometrik desenli yatak örtüsü ya da nevresim takımları Aslan burcu kadınlarının yatak odalarında görmek istemeyeceği şeylerdendir. Pastel tonlarda bir yatak odası Aslan’ları mutsuz edebilir. Onun yerine iddialı renk ve desenleri tercih ederler. 

Dağınıklık ve Toz…

Her burç insanı temizlikten hoşlanır tabii ancak Aslan kadını için yaşam alanında en ufak bir dağınıklık mutsuz olma sebebidir. Mükemmeliyetçi bu burç için temizlik de her şeyden önce gelir. Yeni süpürme başlığı deep clean head ile halılarda A sınıfı temizlik performansı sağlayan Rowenta Silence Force 4A Toz Torbalı Elektrikli Süpürge sayesinde titiz Aslan kadını evini tozdan eser kalmayacak şekilde temizleyebilir. 

Minimal Dekorasyon AnlayışıEklektik, renkli, enerjik, canlı ve bol aksesuarlı bir yaşam alanından hoşlanan Aslan’lar evlerini minimal anlayışa göre dekore etmeyi pek tercih etmezler. Aksesuarsız bir Aslan evi düşünülemez! Bolca cam aksesuar ve altın varakalı çerçevelerin olduğu bir yaşam alanı Aslan kadınının sevdiği dekorasyon stilindendir. 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 04:50:46