Kim demiş yaşam alanlarında sadece pastel tonlar kullanılır diye? İşte size ve tüm ev halkına enerji verecek 3 öneri...

Duvarlar Canlandı!


Turuncu, sarı, mavi, bordo oturma grubu göz yorar diyorsanız, salonunuzun bir duvarını bu tür canlı renklerden birine boyatabilirsiniz. Tüm duvarların bu renklerde olması yine göz yoracağı için sadece bir cepheyi ya da kolonu canlı bir renge boyatmanızı öneriyoruz. Böylece salonunuzda enerjik, eğlenceli bir atmosfer yaratmış olursunuz.


Neşe Veren Perde ve Paspaslar
Nötr renklerde dekore ettiğiniz salonunuzu bordo bir perdeyle hareketlendirebilirsiniz. Özellikle yatak odanızda leopar desenli bir kalın perde, odanızdaki tüm ambiyansa hareket katmaya yetecektir! Perdelerinizin tümünü, Tefal Turbo Pro FV5648 Kireç Avcısı Buharlı Ütü ile ütüleyin; böylece buharlı ütünüzün turbo boost buhar gücü sayesinde sert kırışıklıklar karşısında mükemmel sonuç alırsınız! 
Banyonuzdaysa daha özgürsünüz. Banyo perdeniz varsa onu ve paspası aynı renkte seçerseniz keyifli bir banyo ortamı yaratmış olursunuz. Banyo paspas ve perdelerinizde neon renkleri bile tercih edebilirsiniz.

Vitray Aşkına...

Salonunuzda renkli cam vitrayları enerji unsuru olarak kullanabilirsiniz. Salon ve salomanje bölümünüzü -sizin bile boyayabileceğiniz- cam bir vitrayla ayırabilir, böylece salonda muhteşem bir renk harmonisi yaratabilirsiniz. Vitraydaki renklerden peçetelik ve peçeteler de seçerseniz renk uyumunu yakalamış olursunuz.

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 04:54:55