Aile ve ev hayatı Yengeç burçları için her şeyden önce gelir. Peki tipik bir Yengeç burcu, evinde neler görmekten hoşlanır? 

Klasikle Sonsuz Birliktelik

Yengeç'ler yaşam alanlarına çok bağlıdır. Ne kadar modern olsa da bir Yengeç'in evi, mutlaka klasik üslubun izlerini taşır. Özellikle aksesuarda klasik stili seven Yengeç'ler, varak oymalı tabloları, dantel işlemeli örtüleri, modern tasarımlarla bir arada kullanmayı sever.
 
Temizlik Malzemeleri

Evet! Yengeç'ler temizlik malzemeleri için ayrıca bir alışveriş günü düzenler! Perdeleri yıkamak için ayrı detarjan, balkonu yıkamak için ayrı detarjan, çiçeklerin tozunu almak için başka bir sprey... Titiz Yengeç'ler için temiz, tozdan arınmış bir ev o kadar önemlidir ki evinin her köşesi, yeni çıkan bir temizlik malzemesiyle doludur!

Yengeç burçları için temiz bir yaşam alanı huzur anlamına gelir. Siz de titiz bir Yengeç'seniz ya da en az bir Yengeç kadar temizliğe önem veriyorsanız, sert zeminde % 100 toz toplama performansı sağlayan Rowenta X Trem Power Torbalı Elektrikli Süpürge'yi tercih edebilirsiniz!"Benim Renkli Evim"


Aslında bu cümle tipik bir Yengeç burcu cümlesidir! Yengeç'ler yaşam alanlarında renkten hoşlanırlar. Evlerinde pastel tonlar olabileceği gibi kırmızı, turuncu, mor gibi iddialı renklere de yer verirler. Bir Yengeç'in evinde turuncu bir kanepeye pekala rastlayabilirsiniz. Ancak renkleri çok iyi kullanan bu burçtakilerin evlerinde, iddialı renkler bile asla gözü yormaz. Her bir objeyi yerli yerinde kullanır. 

Çiçekler ve Çiçek Desenleri

Yengeç burçları çiçeği evlerinde çok sever. Özellikle renkli çiçeği olan bitkileri evlerinin salonlarında mutlaka bulundururlar. Çiçek desenini döşemelerde de mutlaka kullanırlar. Floral desenli kanepe yastıkları, perdeler, yaşam alanlarında görmeyi en çok tercih ettikleri desenlerdir.

Ahşabın Sıcaklığı...

Bu burçta olanlar metalik dokular yerine her zaman ahşabı tercih eder. Dokunma ve koku duyuları son derece gelişmiş olan Yengeç'ler ahşabın insana huzur veren dokusunu ve kokusunu duymadan rahat edemezler. Bu nedenle ahşap mobilyalar bir Yengeç'in olmazsa olmazı arasındadır. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!