Çocuk Odası

Renkler çocuğunuzun hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olur. Dünyası, çevresi, odası ne kadar renkli olursa kendi de o denli renkli bir kişilik olur. İnsana pozitif enerji ve canlılık veren neon renkleri, miniğinizin odasında kullanabilirsiniz.

Genç Odası

Eğer ergenlik döneminde bir çocuğunuz varsa onu mutlaka spor yapmaya teşvik etmelisiniz! Odasında neon renkler kullanırsanız, özellikle ergenlik döneminde yaşanan sürekli uyku hali ortadan kalkar! Enerjik renklerle enerji dolu yaşam alanları!

Aksesuarlarda ve Perdelerde Neon Etkisi

Salonunuzda neon renkte bir oturma grubu tercih etmeyeceğinizi biliyoruz! Ancak perdelerinizi, kanepe yastıklarınızı ya da vazo gibi aksesuarlarınızı neon tonlarda seçerseniz, yaşam alanınızda pozitif bir etki yaratmış olursunuz. Sıcaklığı koruyabilmek için neon gibi canlı renklerde jaluzi ya da store perde yerine kumaş perde tercih etmenizi öneririz. Tefal Turbo Pro ütüyle perdeleriniz renklerini soldurmadan ütüleyebilirsiniz. Ütünüz ayrıca yeni durilium airglide teknolojisi sayesinde hızlı ve zahmetsiz ütüleme performansı sağlar!

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!