Diyelim ki yaşam alanınızda değişiklik yapmak istiyorsunuz ancak ekonomik olarak çok büyük değişikliklere şu ara hayatınızda yer yok. O halde size önereceğimiz 3 ekonomik ipucuna göz atın! 
 
Koltuk Kılıflarını DeğiştirinEkonomik olarak yeni bir koltuk satın alacak durumda olmayabilirsiniz. O halde koltuğunuzun kılıflarını değiştirebilirsiniz. İstediğiniz renkte ve desende kumaş alıp, koltuk tamircisinde yeni bir kılıf diktirirseniz evinizin dekorasyonunu tamamen değiştirmiş gibi olacaksınız. Ayrıca kılıflarınızı değiştirdikten sonra sık sık yüzlerini yıkarsanız çok çabuk eskiyecektir. Onun yerine evinizi, Rowenta RO8370 Multi Silence 750 W Toz Torbasız Süpürge ile süpürdüğünüzde koltuklarınızı da süpürürseniz, tozdan eser kalmaz ve yeniliğini uzun süre korur. Elektrikli süpürgeniz, %100 TTP (Toz Toplama Performansı) ile A Sınıfı Temizlik sağlar, sizin de içiniz rahat eder. 

Perdeleri DeğiştirinDeğişen mevsimle birlikte evinizde güzel değişiklikler yapmak istiyorsunuz, anlıyoruz. Peki, tüm mobilyaları değiştirmek yerine salonun perdelerini değiştirmeye ne dersiniz? Perde bir evin çerçevesidir demişler, siz de sadece perdeleri değiştirerek evinizin havasını tamamen farklı kılabilirsiniz. Bir ipucu: Değişikliğin gözle görülür olması için daha önceki perdelerinizin renginden ya da deseninden tamamen farklı ton ve desenlerde perde seçin! 

Duvarda Renk
  
Evinizin tümünü boyatmak yerine, salonda sadece bir duvarı farklı, sizin sevdiğiniz canlı bir renge boyayın! Bu boyama işini siz yapabilirsiniz. Sadece bir duvar cephesini hatta bir kolonu dahi boyarsanız, hemen farkı göreceksiniz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!