Lüks yaşamdan ve konfordan hoşlanan Boğa burcunda doğan ünlülerin yaşam alanlarının olmazsa olmazları neler? 

Konformist Boğa Kadını

 

Audrey Hepburn, Michelle Pfeiffer, Uma Thurman, Adele, Cate Blanchett, Megan Fox, Aslı Enver, Demet Evgar, Ece Erken… Tüm bu özel ve ünlü kadınların burcu Boğa’lar için ev yaşamı çok önemlidir. Evin içinde düzen kadar konforuna, kendi rahatına düşkün olan Boğa kadını için evinde kullanışlı eşyalar olması çok önemli. Örneğin bir Boğa kadını, ne kadar çok sevse de rahatça kullanamayacağı bir sehpayı evinde tutmak istemez. Her an kullanabileceği, elinin altındaki nesneleri rahatça koyabileceği bir sehpayı tercih eder. 

Temizliğe de çok önem veren Boğa’lar için evin her köşesinin temizlenmesi çok önemli. Audrey Hepburn’ün toz görmeye tahammmül edemediğini biliyor muydunuz? Siz de Rowenta Silence Force 4A RO6477 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge’nin 750W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği
sayesinde tüm evi kolayca, zerretoz bırakmadan süpürebilirsiniz! 

Renklerin DiliBoğa kadınının renklere bakışı çok farklıdır. Gardırobunda zengin bir renk paleti hakimken, evinde genelde renkten kaçınır. Bazı Boğa kadını için sadelik, evinde ön plandadır, kendi kıyafetlerindeyse gösterişi ve renkli bir stili benimser. Tıpkı Uma Thurman’da olduğu gibi. Özellikle kırmızı renk giysileri tercih eden Uma Thurman yaşam alanında renklilikten kaçınır. Bazı Boğa’lar içinse renk hem kendi stillerinde hem evlerinde hep vardır. Boğa kadını yaşam alanında renk seçimi konusunda ikiye ayrılır diyebiliriz. Kimisi sadelikten yana kimisiyse renkten!

Çiçeklerle Ferah Bir Hayat Boğa kadını için yeşil çiçeklerin çok önemli bir yeri vardır. İri yapraklı, çiçekli bitkiler Boğa kadının evinde olmazsa olmazlardandır. 

Özellikle renkli çiçekli orkideler Boğa’ların evlerinde en özel yerdedir. Örneğin en güzel Boğa burcu kadınlarından biri olan Michelle Pfeiffer’ın sağlam bir orkide tutkusu olduğu bilinir. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!