Obsesyon, halk dilinde takıntı birçok kişide var olan bir rahatsızlık. Her zaman hastalık derecesinde olmasa da titizliği sorun olarak yaşayan Hollywood ünlüleri kimler?

Kimin Ne Takıntısı Var? 

Jessica Alba: Alba kelimenin tam anlamıyla titizlik abidesi! Ünlü oyuncunun, evinde de toz görmeye tahammülü olmadığı söyleniyor. Siz de Jessica Alba gibi evinizde toz görmeye tahammül edemiyorsanız 750 W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği ile toz bırakmayan Rowenta X Trem Power Torbalı RO6821 süpürge tam size göre. 

Madonna: Mikroplara karşı aşırı hassasiyeti olan Madonna, insanlarla toklaşmaktan kaçınan ünlülerden! 

Catherine Zeta-Jones: Oscar ödüllü oyuncu da tozun zerresini görmeye dayanamayanlardan! Bu yüzden, yine başka bir Hollywood ünlüsü olan eşi Michael Douglas ile birlikte yaşadığı malikanesini yardımcılarına, her gün dip köşe süpürüp sildirdiği söyleniyor!

Beyoncé: 13 Şubat 2017’de düzenlenen Grammy ödüllerinde ikiz bebeklerine hamile olarak görkemli sahne şovuyla büyük beğeni alan Beyoncé de en titiz Hollywood ünlülerinin başında geliyor. “Rüya Kızlar” “Altın Kuş” gibi Hollywood filmlerinde de rol alan ünlü müzisyenin, yaşam alanında hijyene önem vermesinin yanında kulisinde de temizliğe önem verdiği kulis arkasında biliniyor. 

Diğer Ünlüler Kimler?

Angelina Jolie, Elizabeth Taylor, Sophia Loren, Stanley Kubrick, Julia Roberts, Anne Hathaway, Ingrid Bergman, Grace Kelly, Nastasia Kinski, Johnny Depp de temizliğ önem veren diğer Hollywood ünlülerinden… 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!