Baharla birlikte kıyafetlerde de yenilik yapma vakti geldi! Yeni kıyafet almaktansa tüyolarımızla gardırobunuzu yenileyebilirsiniz. 

Yeniden DizaynKüçük değişikliklerle gömleklerinizi, ceket ve eteklerinizi tıpkı yeni almış gibi giyebilirsiniz. Çok sevdiğiniz ama çok giydiğiniz gömleklerinizi, pullarla işlerseniz, onlara yepyeni bir hava katmış olursunuz.

Aynı şekilde tişörtleriniz, jean’leriniz ve ceketlerinize payetler dikebilir, onlara yepyeni ve farklı bir görünüm katmış olursunuz. Üstelik 2017 tasarımlarında pul ve payet trendi hakim…  

Kıyafetlerinizi Sevdiklerinizle Paylaşın

Giymediğiniz kıyafetlerinizin, iyi durumda olanlarını ayırıp, arkadaşlarınıza verebilirsiniz. Sürekli giydiğiniz ve sıkıldığınız ama iyi durumda olan giysilerinizi yıkayıp ütüleyip çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Kıyafetlerinizi Tefal Turbo Pro FV5615 ile ütülerseniz, uzun süre kumaş kalitesini korur ve yıpranmaz. Ütünüz yüksek buhar gücü sayesinde sert kırışıklıklar karşısında mükemmel sonuç almanızı sağlar. Giymediğiniz kıyafetlerinizi gardırobunuzda tutarsanız, giyebileceğiniz kıyafetlerinizi de gözden kaçırabilirsiniz, sırf bu nedenle sürekli aynı giysileri giyebilirsiniz. Gardırop detoksu kıyafetlerinizin tümüne hakim olmanızı sağlar. 

Değiş Tokuş

Aynı şekilde siz de yakın arkadaşlarınızın ya da kız kardeşinizin giysilerini alabilirsiniz. Giysilerinizi arkadaşlarınız arasında bir nevi değiş tokuş yapabilirsiniz… 

Küçük DeğişikliklerMahalle terzilerinizi tekrar değerlendirin. Uzun eteklerinizi, elbiselerinizi terzide kısaltabilirsiniz. Böylece yeni modelde kıyafetler elde etmiş olursunuz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!