İlkbahar herkese pozitif yaşam enerjisi verir. Bedenimiz, yaşam alanımız kısacası tüm hayatımız bu aylarda yenilenir. Gelin, evinize bahar enerjisini taşıyalım...

Çiçeklerle Gelen Mutluluk

90’lı yıllardaki yapma çiçek trendi bu yıl ev dekorasyonunda tekrar revaçta. Eğer çiçek bakımında zorlanıyorsanız ya da her zaman yeşil yapraklı çiçekleri evinizde tercih ediyorsanız yapma çiçeklerden almanızı öneririz.

Vazonuza da haftada bir mis gibi kokan fulya çiçeğini alın, salonunuzdaki bahar kokusunu bol bol içinize çekin! 

Tablo ve Fotoğraf Değişimi

 

Eşinizle, çocuğunuzla ya da aile büyüklerinizle olan fotoğraflarınız başköşede yer alıyor, biliyoruz. Onların alternatiflerini yeni çerçevelere koymaya ne dersiniz? Siyah beyaz yerine eğlenceli, canlı renklerdeki fotoğraflarınızı seçmenizi öneririz. Bir de duvarda asılı tablolarınızı değiştirebilirseniz, sanki evinizin tüm mobilyalarını değiştirmişçesine bir yenilik katmış olursunuz. 

Kanepe ve Halı Temizliği
 
Bahar ayarı malum temizlik zamanı. Evinizdeki tüm halıların tersleri de dahil olmak üzere, Rowenta Ro6993 X Trem Power Cyclonic 4A Animal ile süpürün. 4A Animal süpürgeniz tekli siklon filtre ve HEPA filtre sayesinde %99,98 oranında toz filtreleme performansı sunuyor. Böylece hem siz hem tüm aileniz için anti-alerjik bir ortam sağlanır.

Yeni Koltuk YastıklarıKanepe ve mobilyalarınızı tamamen değiştirmektense ufak yeniliklerle evinize bu ılık havaların tazeliğini getirebilirsiniz. İşe kırlentlerinizden başlayın. Eski kırlent kılıflarınızı renklileriyle değiştirirseniz, salonun tüm havası tamamen değişecektir. 

Gardırobunuzda Canlı Renkler

 

Özellikle evinizde, kışın tercih ettiğiniz gri, siyah gibi renklerin yerine, daha canlı renkleri tercih etme vakti geldi. Ev gardırobunuzda, size ve karşı tarafa canlılık ve enerji veren turuncu, sarı, kırmızı gibi renklere yer açın. Bu küçük değişikliğin bile sizin ve ailenin diğer üyelerinin enerjisini nasıl olumlu etkilediğini görünce çok şaşıracaksınız. Enerjiniz bol, mutluluğunuz daim olsun...

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!