Tatil sadece yazın olmaz. Kış tatili de çok dinlendiricidir. Hatta kışın yoğun iş temposunda hafta sonları yapacağınız birkaç günlük küçük seyahatler, sizi daha da motive edecektir. Bu kısa tatilleriniz için pratik valiz hazırlama önerilerimize göz atın. 

Valiz Seçimi

Nasılsa 2 günlük bir seyahate çıkıyorsunuz, o nedenle valizinizi yanınıza, kabine almanızı öneririz. Küçük bir kabin boy valizle bu hafta sonu tatilinizi geçirebilirsiniz. İşe valizi büyük almamakla başlayın. Eğer valiziniz, bagaja verecek gibi düşünürseniz, nasılsa yer olacağı için, yanınıza bir çift yerine iki çift ayakkabı, bir çanta yerine birkaç çanta alırsınız. 

Kıyafet SeçimiBiliyoruz her zaman çok şıksınız. Seyahatinizde de şıklığınızdan ödün vermenize gerek yok. Ancak her kıyafetinizle uyumlu çanta ve ayakkabınızı yanınıza bu seyahatinizde almanıza gerek yok. Onun için, her çanta ve ayakkabıyla uyumlu olacak renkte kıyafetler seçerseniz, rahat etmiş olursunuz. Bir çift ayakkabı ve bir çantayla uyumlu olacak kombinler yapıp yanınıza almalısınız. Ayrıca tişört ve çoraplarınızı rulo yaparak valize yerleştirirseniz, çok daha az yer kaplamış olurlar. 

Hazırlık Evde Tamamlansın

Evde, yanınıza alacağınız kıyafetlerinizi, yüksek buhar gücü sağlayan Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV 9745 bir gece önceden ütüleyin.

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!