Özellikle son yıllarda iç mimari alanında yapılan araştırmalara göre en huzur veren tonların, bugüne dek sanılanın aksine bembeyaz renkler değil; bej tonları olduğu saptanmış. O halde gelin birlikte dekorasyonda bu en huzurlu renk tonuna bir göz atalım…

Geniş Bir DünyaYaşam alanınızın olduğundan çok daha geniş ve ferah durmasını istiyorsanız, bej tonlarına ağırlık vermenizi öneririz. Bej rengi koltuklar, perdeler ve halılarla evinizde harika bir bir atmosfer yaratabilirsiniz. Tonsürton da denilen, aynı rengin farklı tonlarıyla yaratılan kombinlerle bejin her tonundan aksesuar ve mobilyaya evinizde yer verirseniz, huzuru ve ambiyansı yakaladınız demektir! Tabii bu huzura bir de sessizlik eşlik etti mi yaşam alanınızda sakin, dingin bir hava yakalamış olursunuz. Rowenta Silence Force 4A RO6477 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge’niz sayesinde evinizi süpürürken bile bu huzurunuzdan ödün vermemiş olursunuz! 750W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği ile kusursuz temizlik sağlar. Üstelik rengiyle de sizin bej konseptinizle uyumlu!

Aksesuarlarda Renkli Seçim

Bej tonlarda mobilyalar seçtiyseniz, yaşam alanınızı daha modern hale getirmek istiyorsanız, aksesuar olarak renkli objeler tercih etmenizi öneririz. Duvarlarda da bir bölümünde canlı renkler tercih edebilirsiniz.

Zıt Kutuplar
Bej tonlarıyla koyu renkleri kullanırsanız modern bir etki yaratmış olursunuz. Siyah, lacivert, kahverengi bir baskın renkleri, bej rengi mobilyalarınızın yanında kullanabilirsiniz. Bu renklerde berjer dinamik bir etki yaratacaktır.

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!