Kova burcundan olan insanların yaşam alanları çok moderndir. Onların evlerinden, Kova olduklarını hemen anlarsınız, çok karakteristiktir. Kova’ların göz yormayan, işlevsel, estetik yaşam alanlarına konuğuz! 

En Modern Yaşam Alanları

Pratik, hareketli, kabı kabına sığmayan Kova’lar için estetik kadar işlevsellik de çok önemli. O nedenle bir Kova kadının evini asla biblolarla dolu göremezsiniz! Aksesuar tabii ki severler ancak birkaç adet ve göz yormayan parçaları tercih ederler. Küçük ebatlarda ve çok fazla sayıda aksesuarı pek sevmezler. 

Her Zaman Derli TopluBir Kova kadını, her zaman derli topludur. Eşyalarını düzenli muhafaza eder. Tertipli olmak, Kova’ların en önemli özelliğidir. Muntazam, kusursuz ütülemeler sunan Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9745 tam da Kova burcuna göre! Üstelik bu benzersiz kireç avcısı ütüyle zamanla azalmayan performanslar elde edilebilinir. Hayat dolu fikirleriyle Tefal, Ultimate Kireç Avcısı FV9745 ütüsüyle dahi Kova’lar için ideal! 

Pastel RenklerBir Kova burcunun evinde asla varaklı ya da canlı renkler göremezsiniz. Sade tasarımlar, sade renkleri tercih ederler. Onlara aksesuar hediye etmeyi düşünüyorsanız, modern ve pastel tonlarda olmasına dikkat edin deriz! 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!