Benjamin Franklin, Marlene Dietrich, Molière, Orlando Bloom, Ricky Martin, Filiz Akın, Kate Moss, Çağla Şıkel… Ünlülerin burcu Oğlak’ların ideal yaşam alanları nasıl olmalı? Oğlak burcunun dekorasyon ipuçlarına göz atın.

Titiz Oğlak’lar…

Çalışkan, disiplinli, kararlı, gelenekselci, istikrarlı, planlı ve titiz Oğlak burçalarının yaşam alanları da tıpkı kendi karakterleri gibi düzenlidir. 

Düzeni seven Oğlak’lar için gardıroplarının düzenli olması çok önemlidir. Benzersiz kireç avcısı Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9745 ütü, zamanla azalmayan yüksek performans sağlar. Son derece titiz ve dakik olan Oğlak’lar için mükemmel ütüleme keyfi ve zamandan tasarruf sağlar. Klasik Seçim


Oğlak burçları alışkanlıklarından kolay vazgeçmezler. Dolayısıyla yaşam alanlarında da klasik seçimlerden hoşlanırlar. Bir Oğlak burcunun evinde metelik tonlar pek göremezsiniz. Ahşabın sıcak dokusunu tercih ederler.

Okumaya, öğrenmeye son derece istekli Oğlak’ların kütüphaneleri mutlaka salonlarının en önemli yerindedir. Böylece her an istedikleri kitabı seçip okuyabilirler…

Oğlak burçları, iddialı renkler yerine kahverengi ve bej tonlarını dekorasyonda tercih ederler. Güvenlik Önemli


Bir Oğlak’ın en önem verdiği bir başka konuysa güvendir. Kendini güvende hissetmesi bu burç insanları için çok önemlidir. Dolayısyla yaşam alanlarında da geniş güvenlik önlemlerini mutlaka alır… Çelik kapılar, özel güvenlik sistemleri, kilitler, şifreler, Oğlak’ların vazgeçilmezidir. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!