Yeni yılla birlikte evinizde de değişim rüzgarları esiyor mu? Peki tüm evin mobilyalarını yenilemek yerine ufak dokunuşlarla evinizi nasıl yenilersiniz? İşte 5 özel ipucu…

Gardıroplar Renkleniyor


Biliyorsunuz boya-badana mevsimi değil. Kış aylarında boya yaptırmak zor ve zahmetli. Genelde bu iş için bahar ayarı tercih edilir. Ama renk değişikliğinin evin atmosferine çok iyi geldiğini de biliyoruz. Küçük mobilya ve aksesuarları boyayarak bu değişikliği yaratabilirsiniz. Gardırop, sehpa ya da televizyon ünitenizi bir Pazar eşinizle birlikte istediğiniz bir renge boyayabilirsiniz! 

Nevresimler Değişiyor!

Nevresim takımlarınız ve yatak örtünüzün rengini değiştirerek, uzun zamandır aklınızda olan değişime katkı sağlama zamanı! Yatak odanızda bu küçük ama önemli detayla harika bir değişim yakalayabilirsiniz. Ayrıca nevresimlerinizi, Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9745 ile ütüleyip, hızlı ısınma performansı sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Benzersiz kireç avcısı ütünüz sayesinde mükemmel ütüleme keyfi yaşayabilirsiniz. Perdeler Yine Yeniden Kadife


Bu yıl kadifenin muhteşem dönüşünü kutluyoruz! 70’li yılların stil anahtarı kadifeyi, kıyafetten ev dekorasyonuna dek yine her alanda görmemiz mümkün. Siz de evinizde vintage bir dokunuş yaratmak için kalın perdelerinizi kadife yapabilirsiniz! Sıcak dokusuyla bu özel kumaş, özellikle salonunuza canlı bir hava katacak. 

Koltukları Değiştiremiyorsanız...


Siz de koltuk yastıklarını değiştirirsiniz! Dilediğiniz renkte yatıkları alın ve kanepelerinizin üzerine atın! Salonunuzdaki bu renkli değişim tüm aile fertlerine iyi gelecek! 

Eşyaların Yerleri DeğişebilirKoltuk, televizyon, yemek masası… Salonda tüm eşyaların yerleri değiştirerek enerjinizi tazeleyebilirsiniz. Hazır eşyaların yerini değiştirmişken vazo, biblo gibi aksesuarları da yenileyin! Böylece ufak dokunuşlarla tüm evin dekorasyonu yenilenmiş olacaktır! 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!