Ortamı Canlandırır

Turuncu, enerjik renkler kırmızı ve sarının karışımından oluşur. Bulunduğu ortama mutluluk, enerji, canlılık verir. Pozitif enerjinin kaynağı turuncudur. Yaratıcılık, hareketlilik, başarma isteği gibi duyguları meydana çıkarır. Beyne giden zihin açıcı oksijen artırır. Temizlik yaparken de bu özel renkle canlanın! Başlayın temizliğe! 750 W motor gücü ile A sınıfı enerji verimliliği sağlayan Rowenta Row RO3723TA Compct Power Cyclonic Turuncu Elektrikli Süpürge’nizle evinizi rahatça süpürebilirsiniz. Süpürgenizin rengi de size enerji verecek!Nerelerde Kullanılır?


Turuncunun iştah açan özelliği vardır. Bu nedenle mutfakta bolca bu rengi kullanabilirsiniz. Evde genç birileri varsa, genç odasında bu rengi sıkça kullanabilirsiniz. Canlandırıcı etkisi olduğu için salonda da kullanabilirsiniz ancak kanepe yastıkları, aksesuarlar gibi küçük eşya ve mobilyalarda kullanmanızı öneririz.

Masa, koltuk takımı gibi büyük mobilyalarda turuncuyu kullanmanızı öneririz. Çünkü vereceği canlandırıcı etki bir süre sonra gözünü yorup dinlenmenizi engelleyebilir.

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
servet  dikenli
servet dikenli
Turuncu iç açıcı bir renk kombin süper olmuş
24.12.2016 19:18:47