Performansından ödün vermeden hem sessiz hem de %100 yüksek toz toplama performansına sahip Silence Force Multi Cyclonic, Türkiye’nin İlk A Enerji Sınıfı Süpürgesi.

Hijyene çok önem veriyor, evinizi sık süpürüyor ve doğal olarak elektrikli süpürgenizden %100 Toz Toplama Performansı bekliyorsanız tercihinizi Rowenta Silence Force Multi Cyclonic’den yana kullanabilirsiniz. 2 litre toz haznesi kapasitesi bulunan Silence Force Multi Cyclonic’in tutacakları ergonomik olduğu için bel ağrılarına sebep olmuyor. Çoklu siklonlu olması sayesinde sürekli olarak yüksek toz/hava filtreleme özelliğini koruyor. Sessizliğini konuşma sesi seviyesinde tutuyor ve normal süpürgelerden 4 kata kadar daha sessiz çalışıyor. Silence Force Multi Cyclonic, performansından ödün vermeden çoklu siklonlu süpürgeler arasında sınıfının en sessizi olma özelliğini de taşıyor.


Çoklu siklon teknolojisi nasıl çalışır?

Başlıktan süpürgeye çekilen tozlar büyük siklonda havada ayrışıyor. Geri kalan daha küçük toz tanecikleri 4 küçük siklonda havadan ayrışıyor ve son kalan mikroskobik tozlar karbon, mikro ve HEPA filtrelerinden geçerek %99,95 oranında filtreleniyor ve havaya karışıyor. Toz haznesi siklonlardan ayrı olduğu için kolayca çıkarılıp temizlenebiliyor.


TTP (Toz Toplama Performansı) nedir?

Elektrikli süpürgenin bir noktada bulunan 100 gr. tozun ne kadarını temizlediğini anlatan performans birimidir.


A Enerji Sınıfı

Silence Force Multi Cyclonic, Türkiye’nin ilk A enerji sınıfı süpürgesi… %50 Enerji Tasarrufu sağlayan Silence Force Multi Cyclonic, 2100W’a eşit performansa sahip.


Performanstan ödün vermeden nasıl sessiz oluyor?

Her noktada izolasyon sayesinde. Yani başlıktan hortuma aksesuar serisindeki, verimli 900W’lık Eko Motor çevresindeki ve patentli siklon sistemindeki izolasyon Silence Force Multi Cyclonic’in çoklu siklonlu süpürgeler arasında en sessiz olmasını sağlıyor.


Siz elektrikli süpürgenizi seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Bizimle paylaşın…

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!