Her rengin anlamı olduğu gibi genelde dekorasyonda kullanılmaya zor cesaret edilen ama enerjisi muhteşem olan renklerden biridir mor! Ufak tefek eşyalarda, dilerseniz daha büyük aksesuar veya koltuk takımlarına kadar mor renkler ile evinizi dekore edebilirsiniz. Peki ama nasıl? Tüm detaylar yazımızda!

Dengeleyici RenkYorgun bir iş gününün ardından eve geldiğinizde ilk yapmak istediğiniz şey rahatlamak olur. Bazen sadece sessizlikte oturmak, ev işleriyle uğraşmak bile günün yorgunluğunu atmak için ideal bir dinlenme şekli olabilir. İşte Rowenta Ergo Force Cyclonic Animal Care RO6789 elektrikli süpürge tam da bu noktada size eşsiz bir deneyim sunuyor! Morla uyumlu gece mavisi rengi, % 50 enerji tasarrufu sayesinde mükemmel temizlik sunuyor. 

Mor Rengi Nasıl Kullanmalı?Mor renk ev dekorasyonunda duvar kağıdı, koltuk, perdeler ve daha bir çok alanda kullanılabilir. Örneğin; salon duvarlarınız beyaz renklerdeyse ve salona biraz renk katmak isterseniz mor renk bir koltuk takımı kullanabilirsiniz. Ya da duvarlarınızı renklendirmek isterseniz mor renkli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Eğer sadece ufak dokunuşlarla mor rengini evinize dahil etmek istiyorsanız yastıklarınızı mor tonlarında kullanabilir, vazo içerisinde mor çiçekler kullanabilir ya da perdelerinizi mor tonlarında seçebilirsiniz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!