Ütü yapmayı sevenler kulübü size güzel bir haberimiz var. Her zaman hayat dolu fikirler sunan Tefal’in, Kireç Avcısı serisi sayesinde ütü yapmak artık çok eğlenceli ve çok daha kolay hale geldi! Gelin birlikte, bize ütüyü sevdiren Kireç Avcısı sistemini inceleyelim.

Benzersiz Kireç Avcısı

Kireç Avcısı ütüleme sistemi, Tefal’in her geçen gün, AR-GE çalışmalarıyla daha da geliştirdiği ütü uzmanlığının en son keşfi! Annelerimizin çok eski yıllardan beri ütülerinden en büyük şikayeti olan kireçlenme sorununa Kireç Avcısı, kesin çözüm getiriyor ve ütünüzde kireç oluşumunu kesin olarak engelliyor. Böylece hem ütünüzün çok daha uzun süre kullanımını, hem de çamaşırlarınızın ilk günkü kadar yeni kalmasını sağlıyor.Yeni Kireç Avcısı Modelleri


Tefal FV9745 Ultimate Anti-Calc ve Tefal FV9740 Ultimate Anti-Calc modelleri bulunan Tefal UAC buharlı ütülerin öneçıkan modelleri, hayatınızı kolaylaştırıyor. Yenilenen UAC Kireç Avcısı (Ultimate Anti-Calc) sistemi sayesinde ütünüzü kireçten koruyup, çamaşırlarınızı tek bir hareketle kolayca ütüleyebilirsiniz.

Yeni Kireç Avcısı Ultimate Modelleri

Tefal FV9745 ve Tefal FV9740 Kireç Avcısı buharlı ütülerin öneçıkan modellerinden birkaçı. Yenilenen benzersiz Kireç Avcısı (Ultimate Anti-Calc) sistemi sayesinde ütünüzde biriken kireçten tek bir hareket ile kurtulup benzersiz ütüleme deneyiminin keyfini sürebilirsiniz.

Ütüleriniz, şok buhar etkisi ve hızlı ısınma özellikleri sayesinde sert kırışıklıklar karşısında bile mükemmel sonuç verir. “Kireç Avcısı” özelliğiyle ütünüzün buhar kazanına musluk suyu doldurabilirsiniz! Tefal Kireç Avcısı ütüler, gr/dak olarak devamlı buhar çıkışı, ideal buhar çıkışı seviyesini ayarlıyor ve çok etkili bir şekilde kırışıklıkların giderilmesini sağlıyor. Ayrıca Tefal tarafından geliştirilen katalitik kaplama, leke olmadan tabanınızın mükemmel durumda kalmasını sağlıyor. Düşük sıcaklıkta hassas kumaşları ütüleme yaparken, anti-damlama özelliği su akıntısını engelliyor. Ütünüz sayesinde ütü yapmak, yeni hobiniz olabilir!

Yorumlar (2 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Gamze Yılmaz
Gamze Yılmaz
Ben de aldım bu kireç avcısından gerçekten adının hakkını veriyor :) Ütüde kıyafetin üzerine dökülen beyaz lekelerden bıkmış biri olarak bu ütüde o sorunu yaşamadım.
21.3.2017 12:42:18
ceren yenice
ceren yenice
otomatik kapanma olayından etkilendim doğrusu. Gerisi zaten şahane:))
24.2.2017 17:03:20