Yazın en güzel yanı şortlarla ve tiril tiril eteklerle dolaşabiliyor olmak. Tabi bu da daha bakımlı ve pürüzsüz bacaklar anlamına geliyor.

Isınan havalarla birlikte klasik yöntemlerle tüylerden kurtulmak ekstra yorucu ve acı verici olabiliyor. İşinizi kolaylaştıracak bir epilatörünüz varsa pürüzsüz bacaklara kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik canınız yanmadan!

 
1. Acıya dayanıklı değil misiniz?

Rowenta Anti Pain Aquasoft’un kullanımı son derece kolay ve pratik. Neredeyse hiç acı hissetmezsiniz. Ciltle mükemmel temas eder. O yüzden diz ve koltukaltı gibi en kıvrımlı bölgelerde bile rahatlıkla kullanılabilir.

 
2. Duşta epilasyon mümkün mü?

Rowenta Anti Pain Aquasoft duşta güvenle kullanılabilir. Ürünün üzerindeki parlak ışık banyoda bile en ince tüyleri kolayca fark etmenizi sağlar.
 

3. Evde herkesin ayrı epilasyonu mu olmalı? Aksi taktirde hijyen mümkün mü?

Rowenta AquaPerfect’in bir diğer artısı, iki ayrı başlığının olması. Böylece epiltörünüzü kardeşinizle veya sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Tamamen hijyenik!


Püf Noktası:

 • Batık problemi yaşamamak için epilatörü tüylerin çıkış yönüne doğru hareket ettirmek gerekir. Buna ne kadar dikkat etseniz de batık problemi bazen cildin yapısından da kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda da Anti Pain Aquasoft ayrı bir peeling başlığı ile imdadınıza yetişir... Bununla epilasyon öncesi peeling yapıp cildi ölü deriden arındırırsanız, batık problemini engellemiş olursunuz.

 • Anti Pain Aquasoft ‘in özel masaj başlığını epilasyon sonrası losyonla kullanarak kendinizi şımartabilirsiniz. 


  Epilasyon çözümlerinizi bizimle paylaşın…
   
 • Yorumlar (0 yorum yapıldı)

  Yorum Ekle
  Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!