Bob Kesim 

Çene hizasında, ense kısmı bombeli ve katlı küt saç kesimine bob kesim deniliyor. Kısa saçların bakımı her zaman çok daha kolaydır. Kısa saçlara şekil vermek de uzun saçlara nazaran çok daha kolay olur. Sienna Miller, Emma Thompson, Selena Gomez gibi ünlülerin kullandığı bob kesim saçlarınızı Rowenta Instant Dry Premium Care Saç Kurutma Makinesi ile kuruturken ellerinizle karıştırıp şekil vermeniz yeterli. Kurutma makinenizin elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyen iyonizer teknolojisi sayesinde saçlarınız her zaman bakımlı görünür. Üçgen Katlı

Her ne kadar demode bir görünüm olarak kabul edilse de, saç stilistlerine göre, arkada üçgen şekilli katlı saç kesimi 2018’de tekrar revaçta olacağı yönünde. Eğer bu saç modelinde kesim yapmak istiyorsanız saçlarınızın gür olması, modeli daha iyi gösterecektir. Seyrek ve ince telli saçlarınız varsa saç stilistleri bu model katlı kesimi pek önermiyor. 

Kısa Katlı

Kulak hizasında ve çok sık kat kesimli saçlar genelde sarı boyalı saçlarda iyi duruyor. Röfleli sarı saçların rengini çok iyi gösteren bu modeli, küçük bir yüzünüz varsa uygulayabilirsiniz.  

 

Yorumlar (2 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
16.3.2018 22:45:46
John John
John John
1
16.3.2018 18:44:02