1. Pürüzsüz Bir Baz

İyi bir makyajın en önemli sırrı net bir zemindir. Yüzünüzdeki renk farklılıklarını ortadan kaldırarak kusursuz makyajın ilk adımını atın. Öncelikle cildinize yoğun bir nemlendirici sürün. Daha sonra şeftali tonlarında makyaj bazı ürünü ya da bb krem uygulayın. Teninizdeki pürüzsüzlüğü saçlarınızda elde etmek için Rowenta Premium Care Brush & Straight ile düzleştirerek görünümünüzü bir adım öne taşıyın. Üstelik iyonik teknolojisi sayesinde Brush&Straight saçlarınızı yıpratmadan şekil verir. 

 
2. Fondötenden Önce Pudra


Çoğu makyaj artistinin en büyük sırrı bazla fondöten arasında cilde pudra uygulamaktır. Bu ipucu kulağa tuhaf gelse de makyajın saatler boyu korunmasını sağlıyor. Pudra bazı sabitleyerek dağılmasını önlüyor. Böylece üzerine fondöten uyguladığınızda bazla birbirine karışmıyor. Bu adımda dikkat etmeniz gereken en önemli şey pudrayı çok fazla kullanmamak. Aksi halde fondöten cildinizde yapış yapış durur.
 
3. Fırça Kullanın

Parmaklarınızın ciltte iz bırakması profesyonel bir makyaja sahip olmanızı engeller. Bu nedenle her makyaj artisti gibi fırça kullanın. Her ürün için tasarlanmış fırçalar hem uygulamanızı kolaylaştırır, hem de mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlar. Saçlarınızda da profesyonel fırçayla elde edeceğiniz sonuçlar da kuaför elinden çıkmış gibi duracaktır. Rowenta Row Sf7510 Premium Care Brush & Straight, entegre olan doğal fırçası ile saç tellerini tek seferde kusursuz bir şekilde düzleştirerek saçların canlı ve hacimli görünmesini sağlar.

4. Renk Teorisi

Eğer gözleriniz küçükse seçeceğiniz far rengi ile daha büyük gösterebilirsiniz. Kirpik diplerinde ve göz kapaklarında koyu renklerden kaçının. Gözlerin içlerine doğru açık renkler ve nude kalem kullanmanız gözlerinizi olduğundan daha iri gösterecektir.

5. Net Dudaklar

Uyguladığınız rujun saatler boyunca rengini koruması dudaklarınızın nemine bağlıdır. Pürüzsüz bir görünüm için dudaklarınızda kuruma varsa yumuşak bir diş fırçası ile ölü derilerden kurtulun. Daha sonra nemlendirin. Seçtiğiniz rujun tonunda bir dudak kalemini dudak çerçevenizden biraz taşırarak uygulayın. Daha sonra rujunuzu sürün. Kalemi taşırarak uygulamak hem dudaklarınızı daha hacimli gösterir, hem de rujun daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!