Türkan Şoray, Filiz Akın ve Türkan Şoray... Üç ikonik yıldızın zamansız stildeki saç ve makyaj tüyolarını paylaşıyoruz. 
 
Sinemanın Sultanı Türkan Şoray 

Her zaman gür saçlarını kestane tonunda kullanmayı tercih eden "Sultan" saçlarını, genelde açık ve omuz hizasında kullanırdı. Türkan Şoray'ın hacimli, dalgalı, evde kendisi yapmış gibi doğal görünümlü saçlarını evde siz de Premium Care Brush&Straight ile kolayca yapabilirsiniz. Saçların kırılmasını, yıpranmasını önleyen iyonik teknolojisi ve sadece 30 saniyede ısınması sayesinde Rowenta Premium Care Brush&Straight'i pratik bir şekilde her gün güvenle kullanabilirsiniz. 
Türkan Şoray kirpiği! Onun, dantel örneğine bile konu olmuş gür kirpikleri, gür ve hacimli saçları dışında Şoray'la özdeşleşen başka bir güzellik... Siz de düğün ve davetlerde kalın ve hacimli takma kirpik takarak Türkan Şoray bakışlarına sahip olabilirsiniz.
 
Filiz Akın Zarafeti

Her zaman zarif ve elit bir stile sahip olan Filiz Akın'ın alametifarikası, kısa kesilmiş, sarı saçları. Modern Türk kadını imajının en büyük temsilcisi Filiz Akın'ın sarı saçları bugün bile kadınlara ilham kaynağı oluyor. 

Kuyruklu çekilmiş siyah eyeliner ile Filiz Akın makyajında her zaman gözlere vurgu yapanlardan... Bugün kuyruklu eyeliner trendi kırmızı halı ve podyum makyajlarında tekrar karşılaştığımız göz makyajı stillerinden. Siz de özel davetlerde göz makyajınızı kalın ve kuyruklu eyeliner ile yapabilirsiniz. 
 
Tüm Zamanların Stil İkonu

Ajda Pekkan... O hep yenilediği ve yeni star'lara bile ilham kaynağı olduğu imajıyla her zaman en takip edilen olmayı başaran özel bir yıldız. Ajda Pekkan kıyafetinden saçına, makyajına dek her imajıyla öncü olmayı başarmış bir isim. Saçlarında hemen her rengi deneyen yıldız, genelde sarı saçlı haliyle hatırlanıyor. Makyajındaysa her zaman natürel tonları tercih eden Pekkan'ın yaptığı gibi siz de dudaklarınızda pudra tonlarında ruju kullanabilirsiniz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!