Özellikle saç modellerinde doğal görünmenin ön plana çıktığı son yıllardaki evde yapabileceğiniz doğal saç modellerini sizin için araştırdık. 
 
Doğal Hacim

Saçlarınız kıvırcıksa ve evde doğal ama hacimli görünen bukleler yaratmak istiyorsanız Rowenta Yeni Infini Pro Saç Kurutma Makinesi'ni öneririz. Tüm saç tipleri için kusursuz şekillendirme seçenekleri sunan kurutma makinesi, özellikle kıvırcık saçlar için olan aparatı sayesinde kıvırcık saçlara doğal hacim oluşturur. Üstelik yenilenen iyonik etkisi sayesinde saçların yıpranmasını da önler. 

Size bir tüyo! Kıvırcık saçlar genelde kuru olur. Bu nedenle saçlarınızı her gün yıkamayın. "Ben her gün saçlarımı yıkamadan duramam" diyenlerdenseniz saçlarınızı bir gün şampuanla bir gün duru suyla yıkayabilirsiniz. Her yıkamada saç kremi uygulayabilirsiniz. 

Avokado YağıSaçlarınızın ışıl ışıl, sağlıklı ve doğal bir güzelliğe sahip olması için acıbadem yağı ve zeytinyağına alternatif avokado yağını deneyebilirsiniz. Güçlü bir C vitamini kaynağı avokadonun yağını aktarlardan satın alabilirsiniz. Yağı, haftada bir kez, bir saat bekletirseniz saçlarınızdaki ışıltıyı hemen fark edeceksiniz. 
  
Açık Bırakmaya Alışın

Uzun saçlılar genelde saçlarını evde toplamayı tercih eder. Ancak saçlarınızı açık bırakmayı tercih ederseniz hem daha iyi hava almasını sağlarsınız hem de açık saçın verdiği havalı görünümün avantajından her ana yararlanmış olursunuz. Mandal tokalarınızı bir süre rafa kaldırıp açık ve hacimli saçlarınızı kullanma vakti geldi! 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 01:18:56