Düz ya da dalgalı, en havalı saç modellerine sahip olmak için ipuçlarımıza mutlaka göz atın!
 
Kullanışlı Dalgalar

Rahat saç modellerinden biri olan kendi halinde gibi görünen dalgalı modelleri özellikle hafta sonları tercih edebilirsiniz. Premium Care Brush & Straight ile saçlarınızda doğal dalgalar elde edin. Sadece saç uçlarını saç şekillendiriciye sarıp fazla bekletmeden açın. Saç ayrımınızı tek bir yana yapmak yerine ortadan tercih ederek çabasız bir görünüm elde edin.

Atkuyruğunda Hareket

Dalgalı modelleri sadece saçlarınızı açık bırakarak taşımak zorunda değilsiniz. Saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak, fırça yardımıyla tarayarak pürüzsüz olacak şekilde toplayın. Atkuyruğunuzu üç parçaya ayırarak, her bir parçayı Rowenta Premium Care Brush & Straight’e sararak dalga verin.

Küt Saçlarda Dalga
 
Saçlarınız omuz hizasındaysa hareket katmak için ıslakken örüp kurutun. Açtığınızda doğal ama şık dalgalar elde edeceksiniz. Dalgaların daha belirgin olması için argan yağı ile üzerinden geçerek tarayın. 

Kusursuz Düz

Saçlarınız düz olsa da banyo sonrası kabarma yaşıyorsanız ve zamanınızda azsa, 30 saniye içinde ısınan Rowenta Premium Care Brush & Straight ile tek seferde pürüzsüz bir şekilde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. 

Kahkül Etkisi

Düz saçlara hareket katan en önemli dokunuşlardan biri de kahkül kestirmek. Yüze çerçeve etkisi yaratan kahkülle kullanışlı bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Saçlarınız düz olsa da alnınıza değdiği için hareketlenebileceği için Rowenta Premium Care Brush & Straight ile kahküllerinizi pratik bir şekilde kontrol altına alın.

 

Cool ve Kısa

Ünlü isimlerin vazgeçemediği Bob kesim bu sonbaharda saçlarını düz ama modern kullanmak isteyenler için ideal. Düz saçlarınızda Bob modeli ortadan ayrık olarak ya da bir yana ayırarak tercih edebilirsiniz. Cool bir görünüm için Rowenta Premium Care Brush & Straight ile kusursuz bir düzleştirme sağlayarak saçlarınızdaki pürüzleri ortadan kaldırın.

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 01:14:58