Bir kadının en güzel makyajı gülümsemesidir, biliyoruz! Ancak sizi daha bakımlı gösterecek, doğal makyaj önerilerimizle kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz!


 
Kumralsanız Şeftali Tonları


Hem sarışın hem esmerlerin kullanabileceği tonlardan yararlanabilen kumral kadınlar çok şanslı! Çünkü seçenekleri çok… Allıkta özellikle şeftali tonları yüzünüzde pozitif bir enerji yaratacaktır. Gözlerinizde hem siyah hem pastel tonlarda far ve kalemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dudaklarınızda fujya tonlarında rujlardan kaçınmanızı öneririz. Onun dışında kırmızı, pembe ya da pudra tonlarındaki tüm rujlar size uygun. Saçlarınızı koyu tonlarda yapacağınız makyajla açık olarak kullanırsanız, daha çarpıcı etki yaratmış olursunuz. Saçlarınızı, iyonizer teknoloji sayesinde elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyen Rowenta ROW Cv7920 Silence AC 2300w Premium Care Saç Kurutma Makinesi ile kurutursanız, gözalıcı xmakyajınızla uyumlu görkemli bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 
Esmerler için İddialı Renkler

Koyu ten ve saç renginizle kontrast oluşturacak kırmızı ruj tam da sizin için ideal! Dumanlı göz makyajı, gölgeli yanaklar, ışıltılı göz çevresi, kırmızı dudaklar gibi tüm iddialı makyaj tekniklerini esmer tenliler kullanabilir. Ancak gözler koyuysa ruj açık ton olmalı kuralı esmer tenliler için de geçerli! Ayrıca şeker pembe allık ve pastel tonlarda far kullanmaktan kaçının. Makyajınızı, kırmızı ruj, siyah far gibi iddialı renklerle yaptıysanız, saçlarınızı toplu kullanmanızı öneririz. Koyu renk, açıkta bırakılmış saçla renkli bir yüz gözü yorabilir…


 
Sarışınlara Pastel Tonlar

Sarışın kadınlar için pastel tonları en ideali diyebiliriz. Siz de gözlerinizde siyah ve kahverengi tonlarda far ve göz kalemi kullanabilirsiniz tabii ancak saç ve ten renginizle en uyumlu olanı aslında, belirttiğimiz gibi pembe, uçuk mavi, su yeşili gibi pastel tonları. Saçlarınızı açık olarak kullanırsanız makyajınızı daha ön plana çıkarabilirsiniz. Her tonda ruj size çok yakışır. Kırmızı, toz pembe ve pudra tonlarının yanında capcanlı fuşya bir ruj sarışınlara en çok yakışan tondur! 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 03:06:05