Klasik güzellik, zamansızdır. Dönemlerin, trendlerin, o an moda olanın çok ötesindedir! Biz de tüm zamanların en güzel üç Hollywood star’ından ilham aldık ve sizin için alametikarikaları olan saç modellerini inceledik. Bu yılki saçlarınızın imajını yenilerken ilham perileriniz bu üç yıldız olsun!
 
Rita Hayworth

Omuzlarında kızıl, vag dalgalı saçlarıyla Margarita Carmen Cansino; namı diğer Rita Hayworth, tüm zamanların en beğenilen Hollywood yıldızlarından biri olmuştur... Her devrin saç modeli dalgalı saçları siz de kendiniz evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Sadece 30 saniyede ısınan, iyonizer teknoloji sayesinde saçları yıpratmayan Row Sf7510 Premium Care Brush&Straight ile saçlarınızda istediğiniz dalgayı yaratabilirsiniz.


 
 
Marilyn Monroe:

Sarışın kadınların en ünlüsü, en iddialısı Marilyn Monroe’nun kısa ve dalgalı saçları onun belki de en öne çıkan yanıydı. Aslında doğal bir kızıl olan Norma Jeane, bilinen adıyla Marilyn Monroe, saçlarını sarıya boyattıktan sonraki imajıyla Hollywood sinema tarihinin efsanevi sarışını olarak hafızalara kazındı. Kulaklarını hemen altında biten, dalgalı saçlarıyla Marilyn Monroe, Sharon Stone, Madonna, Gwen Stefani gibi birçok ünlü kadının ilham perisi oldu… Siz de doğal dalgalı saçlar yaparak Marilyn’in efsanevi enerjisini içinizde hissedebilirsiniz… 
Elizabeth Taylor:

Siyah saçlarıyla, menekşe gözleriyle Elizabeth Taylor, altın orana sahip, hiç estetik operasyon geçirmeyen nadir Hollywood ünlülerinden biri. Kusursuz yüz hatlarına sonsuz güvenen, onları daha da ön plana çıkarmak için “Lizz” saçlarını genellikle kısa kullanmayı tercih etti! Mücevher tutkunu olan Elizabeth Taylor’ın, küpe ve kolyelerine daha da vurgu yapabilmek için de kısa saçı kullanmayı tercih ettiği biliniyor. Kendi rengi olan siyaha yakın koyu kestane saçlarını kullanmayı tercih eden Taylor, son yıllarda uçuk eflatun ve beyaz tonlarını dakullandı. Son yılların renkli saç trendini Taylor, 90’lı yıllarda lila tonu saçlarıyla çok önceden denemiş oldu diyebiliriz. Siz de vag dalgalı ve koyu renk Elizabeth Taylor modeli saçı kendinizde deneyebilirsiniz.Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 03:14:35