Vücudumuzun sonbahara hazırlandığı bugünlerde saçlarınızın parlak ve canlı görünmesini sağlayan 5 önerimize kulak verin! 
 
1- Vitamin Takviyesi


Mevsim değişikliği döneminde saçımız, tenimiz, kısacası tüm bedenimiz de değişikliğe uğrar. Saçlarınızın bu aralar daha mat görünmesinin nedeni, mevsim değişikliği. Peki saçlarınızın ışıl ışıl görünmesi için ne yapacaksınız? Öncelikle, özellikle bu aralar, saçların ihtiyacı olan vitamini bolca almalıyız. Eczaneden E vitamini ampüllerinden alıp kırın ve saçlarınıza döküp haftada bir, bir saat bekletin. Saçlarınızın çok çabuk toparladığını, güçlendiğini ve ışıl ışıl olduğunu fark edeceksiniz. 
 
2- Saçlarınızı Yıpratmadan Kurutun


Yazın kum, güneş, deniz saçlarınızı yeterince yıprattı. Şimdi onlarla ilgilenme vakti! Saçlarınızı, iyonizer teknolojisi sayesinde saçlarınızı yıpratmadan kurutan Rowenta ROW Cv7920 Silence AC 2300w Premium Care Saç Kurutma Makinesi ile kurutabilirsiniz. Böylece dökülmesini de önlemiş olursunuz.
 


3- Yeşil Yapraklı Sebzeler


Evet, demir yönünden oldukça zengin olan yeşil yapraklı sebzeleri, saçlarınız cansız bir görünüm aldıysa ve çok dökülmeye başladıysa bu ara daha sık tüketmenizi öneriyoruz. Özellikle pazı ve ıspanağa mutlaka menünüzde yer verin. 

 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 04:04:58