2017 sonbaharının ön plana çıkan saç ve makyaj modellerinden birini seçerek görünümünüzü güncelleyin!1. Cool Kesimler


Kendall Jenner’ın La Perla defilesinde küt bob modeliyle başlayan trendde, aynı boy omuzda ve kulak hizasındaki kesimler ön planda. Bu kesimin en büyük avantajı kuaföre gitmenize gerek kalmaması. Duş sonrası kuruttuktan sonra Rowenta Row Sf7510 Premium Care Brush & Straight ile saç uçlarınızı düzleştirerek cool kesiminizi ön plana çıkarın. Üstelik 30 saniyede ısınma özelliğiyle saç düzleştiriciniz son derece pratik! 

2. Koyu Dudaklar

Bu sezon dudaklarda yoğun ve koyu renkler ön planda. Bordo, vişne, mürdüm ve koyu kırmızı tonları Jill Stuart ve Valentino defilelerinde dikkat çekti. Koyu ve net dudaklara kusursuz bir ten makyajı eşlik etti. Bu görünümü elde etmek için cilt renginizde farklılıklar varsa makyaj öncesi cilt tonu eşitleyici bb ya da cc krem uygulayın.

3. Renklerin Dansı

Sıradanlıktan sıkıldıysanız ve bu sonbahar saçlarınıza hareket katmak istiyorsunuz sezonun renk trendi tam size göre. Saçlarınızı tamamen bir renge boyamaya cesaret edemiyorsanız, birkaç telini kırmızı ya da maviye boyayarak saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Renk ısıyla daha çok ortaya çıkacağı için fön sonrası Rowenta Row Sf7510 Premium Care Brush & Straight kullanın. Düzleştirerek ya da dalga vererek farklı renkteki saç tellerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz.4. Siyah Gözler


Her sonbaharın vazgeçilmez göz makyajı rengi siyah yine başrolde. Siyah göz kalemini alt ve üst göz kapağına ince ya da kalın çizgiler çekerek bu trendi makyajınıza taşıyabilirsiniz. Daha yoğun bir görünüm için siyah farı göz kapaklarınızda geniş kullanarak buğulu göz makyajı yapabilirsiniz.
 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 04:13:13