Yazın kalın fondötenler, yoğun pudralar, abartılı göz makyajları cildin nefes almamasına neden olur. Gelin bu yaz "yokmuş gibi makyaj" trendine uyun! Doğal makyaj için ipuçlarımızı not edin! 

Akıllı Fondöten!


Fondöteni tüm yüzünüze sürmek yerine sadece lekeli ya da akneli bölgelere uygulamayı deneyin! Böylece yüzünüzde, kalıp şeklinde kalın, yazın sıcaklığına uymayacak bir baz oluşturmamış olursunuz. Ayrıca çilleriniz varsa kapatmak için fondöten sürmeyin. Böylece yüzünüze hiçbir şekilde fondöten sürmemiş algısı yaratırsınız. 

Göz Kalemi ya da Eyeliner Yok!

Göz kalemi ya da eyeliner gözlerinizde bu sıcak havalarda dağılır ve yapay bir görüntü oluşturur. Göz kalemi sürmek yerine açık kahverengi bir farla göz çevrenizden hafifçe geçerseniz, gözlerinizde doğal bir vurgu yaratmış olursunuz. 

Aydınlık İfade için!

Işıl ışıl hiç makyaj yokmuş da sanki sizin kendi yüzünüzün ışıltısıymış gibi bir etki yaratmak istiyorsanız yanaklarınızın üstüne, gözaltı çukurlarınızın hemen alt hizasına highlighter denilen aydınlatıcı kremden sürün. Doğal parlak, taptaze bir görünüm elde edeceksiniz. 
Saçlarınız da hafif makyajınıza uyum sağlamalı ve abartıdan uzak görünmeli. Dümdüz açıkta bıraktığınız saçlarınızla doğal görünümü yakalayabilirsiniz. Rowenta Premium Care Brush&Straight saç düzleştiriciniz saçınızı, entegre olan doğal fırçasıyla tek seferde mükemmel düzleştirir, saçınızın canlı hacimli doğal görünmesini sağlar. Doğallık her zaman iyidir!

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 06:02:29