Bu yazın en favori saç modellerinden birini seçerek görünümünüzü güncelleyin! 

Sahil Dalgaları: 

Küt ya da uzun bob tarzı bir kesimde deniz suyu tuzu ile saçlarınızda doğal dalgalar elde edebilirsiniz. Deniz sonrası saçlarınızı yıkamayın. Tuz bir süre sonra saçlarınıza kuaförden çıkmış bir stil kazandıracak. Ellerinizle dalgaları daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bu cool görünümü akşama taşımak için şekillendirici sprey kullanarak kalıcılığını artırın. Saçlarınız uzunsa ördükten sonra bu spreyi sıkın ve 10-15 dakika bekletin. Örgüleri açtığınızda kusursuz sahil dalgalarını pratik bir şekilde elde edeceksiniz. 

Dümdüz ve Geriye:Sıcak yaz akşamlarının en şık saç modellerinden biri de yüzünüzü ve yaz makyajınızı ortaya çıkaracak geriye taranmış saçlar. Bu modelin en önemli tüyosu saçlarınızın üzerini ıslatıp yapıştıracağınız için geri kalan kısmın kusursuz bir şekilde kalması. Bunun için saçlarınızın tepesini ıslatıp geriye taradıktan sonra kalan kısmı Rowenta Row Sf7510 Premium Care Brush & Straight’in doğal fırçası ile tek seferde mükemmel düzleştirip saçınızın canlı hacimli doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ensede Topuz:

Siz de yazın saçlarınızın sıcak günlerde teninize değmesinden rahatsız olanlardansanız, ensede yapılmış bir topuz sizin için en ideal saç modeli. Islak saçlarınızı dikkatlice tarayıp pürüzsüz bir şekilde at kuyruğu yapıp ardından etrafında çevirerek topuz şekli verebilirsiniz. 

Romantik Örgüler:Açık saç modellerini tercih etmeyenler için yaz günleri için örgüler de kurtarıcı modellerin başında geliyor. Tepeden toplanmış bir at kuyruğunun kuyruk kısmını balıksırtı şeklinde örmek spor bir şıklık yaratacaktır. Ya da saçlarınızı iki yandan ayırıp örüp sonra iki örgüyü taç şeklinde saçlarınızın üzerinde birleştirerek romantik bir stil de elde edebilirsiniz. 

Yorumlar (1 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
John John
John John
1
17.3.2018 06:06:45