1. Oje Seçimi Önemli
    Kışın koyu renk ojeler tercih etmiş olabilirsiniz. Ama yazın o ojelerinizi rafa kaldırma zamanı! Tatile çıkmadan önce manikür ve pedikürünüzü yaptırdıktan sonra sadece tırnak cilası sürmenizi öneriyoruz. Böylece hem bakımlı hem sade görünürsünüz. Ayrıca ojeniz deniz ve kumdan dolayı çıkarsa tırnaklarınız manikür ve pedikürlü olsa da sanki aylardır hiç bakım yaptırmamışsınız gibi görünmez. 

  2. Saçlarınızı Doğal Kullanın
    Sıcak yaz günlerinde kuaförde uzun uzun fön çektirmekle vakit kaybetmeyin. O zamanı kendinize ayırmanızda yarar var. Saçlarınızı Rowenta ROW CV7920 Silence premium Care Saç Kurutma Makinesi’nin iyonizer teknolojisi sayesinde elektriklenmeden kurutup tatilinizde ışıl ışıl saçlara kavuşabilirsiniz. Üstelik saçlarınız kolayca istediğiniz şekli alır. Makineniz ayrıca özel keratin kaplaması sayesinde saçlarınızı yıpratmadan kurutur. İyi tatiller!

  3. Deniz Suyu 
    Deniz suyu cildinize iyi gelir. Akşamları duş aldıktan ve gece kreminizi sürdükten sonra yatmadan önce denizden bir pet şişeye doldurduğunuz suyla yüzünü yıkayın. Yüzünüzün yağ dengesinin bu tuzlu su sayesinde korunduğunu göreceksiniz. Hatta deniz suyunu buz kalıbında dondurup yüzünüzde, hafif hafif bastırarak masaj da yapabilirsiniz. Ertesi gün aydınlık, taptaze bir görünüme kavuşacağınıza eminiz! 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!