Erkeklerde son üç yılın en büyük trendlerinden biri de sakal bırakmak. Ünlü isimlerin de tercihi olan sakal, farklı tarz ve zevke göre şekil buluyor. Babalar Günü’ne özel, Hollywood’un ünlü babalardan esinlendiğimiz imaj önerilerimizi sunuyoruz. 

Leonardo di Caprio

Kısa ve daire şeklindeki sakallarıyla oldukça çekici bir görünüme sahip Leonardo di Caprio, cildinin temiz kalmasını tercih edenlerden. Siz de sadece bıyık ve çenenizde sakal bırakarak, yüzünüzün geri kalanında net bir sonuç için paslanmaz çelik bıçaklar, ıslak kuru kullanım, titanyum kaplama özellikleriyle Rowenta TN9160 Multi Groomer 12IN1’i kullanarak kusursuz bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Ryan Reynolds

Dar bir çerçeve ile elde edilmiş sakal biçimi ideal bir yoğunluğa sahip. Orta uzunluktaki saçlarıyla uyumlu bir görünüm sağlayan sakal stiliyle Ryan Reynolds oldukça ilham verici.

Hugh Jackman

Uzun, kısa, yoğun ya da seyrek... Her ne şekilde olursa olsun Hugh Jackman’a her sakal stilinin yakıştığı tartışılmaz bir gerçek.Özellikle imza görünümü haline gelen “Wolverine” tarzı sakalı ünlü oyuncunun beyazperdedeki ihtişamını günlük hayatına da taşıyor. 

Johnny Depp

Saçlarını her zaman uzun tercih eden Johnny Depp, sakalını daha kısa ve çenesinin etrafında ince bir çerçeve olarak kullanıyor. Yanak kısımlarını tıraşlı tercih ederek temiz bir görünüm elde eden oyuncu böylece ilgiyi sakallarına daha fazla çekiyor.

Justin Timberlake

Sakallarınızı makineyle keserek hafifletmek yüzünüzde bir denge yaratacaktır. Tıpkı şarkıcı Justin Timberlake’in kullandığı gibi. Yanaklarına doğru abartılı taşma yapmadan, kısaya yakın sakal tercih eden Timberlake yazın sakal kullanmak isteyen ama sıcaktan çekinen erkekler için ideal bir örnek.

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!