İri Dalgalı SaçlarSaçlarınızı, 360 derece dönen kordonu sayesinde kullanım kolylığı sağlayan Rowenta Cf3460f0 Premium Care Precious Curl ile dalgalı yapın. Saçlarınız hareketli ve iri dalgalıysa makyajınızı daha hafif tutmanızı öneririz. Yanaklarınıza gölge yapıp koyudan açığa doğru gidecek şekilde allık sürerseniz yüzünüzü olduğundan daha ince göstermeniz mümkün. 

Saçlarınız Topuzsa... 


Makyajınızı koyu ve renkli tonlarda yapabilirsiniz. Toplu saç modellerinde tüm yüz hatlarınız ortaya çıkacaktır. Ancak yüzünüz yuvarlaksa, topuzlu saçınızda koyu renk ruj sürmemenizi öneririz. Çünkü yüzünüzü olduğundan daha da basık gösterecektir. 

Düz ve Açıkta Bırakılmış SaçlarBu modelde hem gözlerinizi hem dudaklarınızı dilediğiniz kadar makyaj yapabilirsiniz. Nasılsa saçlarınızda çok fazla hareket olmadığı için yüzünüzde dilediğiniz renk tonlarına yer verebilirsiniz. Ama bizden size küçük bir ipucu: göz makyajınızı çok koyu yaptıysanız, rujunuzu çok koyu tutmayın ya da tam tersi. Koyu renk ruj sürecekseniz gözlerinizi çok koyu tutmayın. Yüzünüzde bir denge olmalı. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!