İster iş kadını olun, ister evde çalışıyor olun, zamanla yarışıyorsunuz. İş, ev, çocuklar derken kendinize zaman ayırmanız güçleşiyor. Evde yapacağınız epilasyonla zamanınız size kalsın. 

Özel Topuk Törpüsü 

Rowenta EP8061 Skin Respect, cildinize hassas bakım sağlamasının yanında ayak bakımına da özen gösteren çok özel bir epilatör. Epilatörünüzün özel topuk törpüsü sayesinde ayaklarınız yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.  

Yıkanabilir Başlık


Hijyen çok önemli. Epilasyonunuzu yaparken, epilatörünüzün yıkanabilir başlıkları olmasına dikkat edin. Tıpkı Rowenta EP8061 Skin Respect Epilatör’de olduğu gibi! Yıkanabilir ve çıkarılabilir başlıkları sayesinde evinizde temiz epilasyonlar yapabilirsiniz. 

Cilde Hassas Dokunuş 


Epilasyonunuzun hassas cilte yapısı için özel üretilmiş olmasına özen gösterin. Rowenta EP8061 Skin Respect Epilatör’ün “soft mode”u sayesinde hassas cilteleri tahriş etmeden işlem yapabilirsiniz.

Tek Seferde Geniş Alan

Evet, epilasyon yaparken, tek atışta geniş alanlara epilasyon yapmak çok önemli. Rowenta EP8061 Skin Respect Epilatör’ün geniş epilasyon başlığı sayesinde kısa zamanda çok daha geniş alanlara ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!