Zamanla yarıştığımız bir çağdayız. Her şeyimiz pratik olmalı. Saçlarımız da! Saçlarınızı yapmak için kuaföre gitmenize gerek kalmadan, evde yapabileceğiniz dalgalı saç modellerimizi deneyin! 

Açık ve Dalgalı SaçlarAçıkta bırakılmış hacimli saçlar her zaman kazanır! Saçlarınızı banyodan sonra, yuvarlak tasarımı sayesinde saçları hem düzleştiren hem dalgalı yapabilen Rowenta Premium Care Brush&Straight Saç Şekillendirici SF7510 ürünü ile öncelikle saçlarınızın diplerini düzleştirin. Ardından uçlarını yine Brush&Straight makinenizle dalgalandırın. Böylece tek bir makineyle saçlarınızda istediğiniz düz ve dalgalı etkiyi yakalamış olursunuz. 

İspanyol At KuyruğuÖzellikle 2000’lerin ilk yıllarında trend olan İspanyol modeli saçlar bu yıl yine revaçta. Saçlarınızın diplerini dümdüz yapıp yandan ayırın. Daha sonra gergin bir şekilde toplayın. At kuyruğunuzu Rowenta Respectissim Brush&Straight Saç Şekillendirici SF7510 ile dalgalı yapın. Saçlarınızın kuyruk bölümünü üç ana bukleye ayırıp kıvırın. Böylece hem yüz hatlarınızı öne çıkarmış olursunuz hem de saçlarının kuyruk kısmında hacim yaratarak daha havalı bir görünüm elde etmiş olursunuz.  

İri Dalga Saçlarınızı Rowenta Respectissim Brush&Straight Saç Şekillendirici SF7510 ile dibinden itibaren kıvırın. Hacimli saçlarınızın aradan birkaç buklesini örerseniz, daha hareketli ve modern bir görünüm elde etmiş olursunuz. 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!