Helenistik Stil!Saçlarınızı, Antik Yunan mitolojisindeki Truvalı Helen modeli yapabilirsiniz. Angelina Jolie ve Sienna Miller gibi Hollywood ünlülerine çok yakışan bu modelde önemli olan çabasız güzelliği vurgulamanız. Saçlarınız çok fazla yapılmış gibi görünmemeli. 

Başınızdan yukarı, taç şeklinde örerek sevgilinize bakımlı görünebilirsiniz. Saçlarınızın açık bıraktığınız kısımlarını, Rowenta CF3710 So Curls Automatic Curler ile doğal bukleler yapabilirsiniz. Güzel dalgaların yanında seramik kaplaması sayesinde So Curls, saçlarınızda doğal bir parlaklık da sağlar. 

Dağınık TopuzÖzellikle 90’lı yıllarda öne çıkan bu model, 2017’de yine trend! Bu modelin püf noktası, saçlarınızı ne yukarıdan ne de aşağıdan toplamak! İkisinin tam ortasında toplarsanız, yüzünüzü olduğundan ince gösterebilirsiniz. Saçlarınızdan birkaç tutamı açıkta bırakın, So Curls ile dalga yapın. Ancak dalgaların çok yoğun olmamasına özen gösterin. Doğal görünmesi önemli.

Yarım Topuz

Geçen yıl, Gigi Hadid, Kendall Jenner gibi ünlülerin öne çıkardığı yarım topuz, bu yıl da çok revaçta. Saçlarınızı yarım toplar gibi ayırıp yukarıda topuz yapın. Kulaklarınızın yanlarından da birer tutam bırakırsanız, hiç uğraşmamış gibi görünüp, modern bir topuz yapmış olursunuz. Geri kalan açıktaki saçlarınıza Rowenta CF3710 So Curls Automatic Curler ile dalga verebilirsiniz. 

Klasikten Vazgeçmeyenlere...

Hacimli, iri dalgalı, tamamen açıkta bırakılmış saçlarınızla sevgilinizin gözleri kamaşacak! Klasik her zaman çekicidir! Bu modelin püf noktası, saçlarınızın buklelerini çok yoğun, kuaförde henüz yapılmış gibi görünmemesi. Rowenta CF3710 So Curls Automatic Curler tam da bu model için! 

Yorumlar (0 yorum yapıldı)

Yorum Ekle
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!